Glass Cleaner!!NIESAMOWITA K2 NUTA PRO HIT czy KIT #TEST00:02:07

zwiń opis video pokaż opis video
Niezwykły płyn do mycia szyb. K2 NUTA PRO to w pełni profesjonalny glass cleaner zaprojektowany z myślą o użyciu przez specjalistów w studiach detailingowych.

Gotowy do użycia, środek do usuwania zanieczyszczeń z szyb i powierzchni szklanych. Mistrz w swojej dziedzinie. Stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń z produktami czyszczącymi.

Bez najmniejszego trudu eliminuje tłuste plamy (nawet te zaschnięte), brud i kurz. Wyjątkowa receptura K2 NUTA PRO zapewnia krystalicznie czystą powierzchnię bez najmniejszych smug. Produkt jest wyjątkowo łatwy w użyciu, szybko odparowuje, nie wymaga długotrwałego polerowania. Praca z nim jest lekka, łatwa i nie wymaga żadnego wysiłku.

K2 NUTA PRO w portfolio swoich nadzwyczajnych mocy posiada również wysoką wydajność oraz wyjątkowy, atrakcyjny zapach. Zaproś ją do pracy, a uwiedzie Cię skutecznością i zapachem.

Znasz już działanie NUTY PRO, dlatego nie pozostało Tobie nic innego jak zapoznanie się z naszymi pozostałymi produktami serii PRO, przy okazji zasubskrybuj, by nie przegapić nowych premier, bo wierz mi - Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!

Pssst NUTA PRO pomoże ci również w tych okolicznościach z oknami w domu, by zawsze zachować odpowiednią rozdzielczość grafiki za szybą :)

PRODUKT:
K2 NUTA PRO: https://k2.com.pl/produkty/k2-nuta-pro** PRZYDATNE LINKI **
Qucik Detailer K2 https://k2.com.pl/blog/quick-detailer...

Blog K2 https://k2.com.pl/blog/?utm_source=b2...

AutoKosmetyka https://www.facebook.com/groups/31835...

Tester K2 https://www.facebook.com/groups/24362...

Turniej Wiedzy / Konkurs https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?ut...

Zapowiedź produktów https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_sourc...

Darmowe ebooki https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b...

Przetestuj produkty - https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?...** REJESTRACJA PRODUKTÓW **

Zarejestruj produkty i zyskaj możliwość zdobycia nagród. Rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci tylko 2 minuty. Kup produkt jednej z naszych marek: K2, Cardos, Masner, Carso i zarejestruj paragon, aby zyskać szansę na wygranie zestawu kosmetyków K2. Co miesiąc przeprowadzimy losowanie, w którym wyłonimy 10 laureatów nagród. Nie zmarnuj szansy i zarejestruj kupiony produkt na stronie: https://paragony.melle.com/?utm_sourc...** DLA SPRZEDAWCÓW**...:::PROGRAM LOJALNOŚCIOWY:::...

Zwiększ swoje zyski stawiając na markę K2. Przystąp do programu lojalnościowego Melle Partner. Zyskaj atrakcyjne nagrody oraz dotrzyj do większej ilości klientów, dzięki darmowej reklamie. Zainteresowani produktami K2 bez problemu znajdą Twój sklep w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Zapraszamy!

Dołącz na:

https://partner.melle.com/?utm_source...
więcej

Komentarze