Dookoła Australii |Etap 21| Ostatnie dni podróży w raju surferów | Dobrze Pojechane00:11:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
#surfing #australia #tojużjestkoniec

*Jako, że to już ostatni odcinek z serii Dobrze Pojechane Dookoła Australii dajcie znać w komentarzach, który odcinek Wam się najbardziej podobał! :D

Ostatnim etapem podróży dookoła Australii jest odcinek z Sydney do Brisbane. Wybrzeże wschodnie słynie z życia plażowego i surfingu, dlatego właśnie nasz ostatni odcinek kręci się wokół plaż i oceanu. W nim oprócz przepięknych widoków oraz pysznych owoców morza pierwsza w życiu próba surfingu Magdy. Jak oceniacie jej starania na falach? Dajcie znać w komentarzu! Szczególnie jeśli sami kiedyś próbowaliście!

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Na naszej stronie internetowej znajdziesz informację o aktualnych wyjazdach z nami oraz wiele innych informacji:
www.dobrzepojechane.pl

Ciekawe zdjęcia i fakty na Instagramie:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane

Komentarze