Kosmici wiedzą ile ważysz odcinek z grawitacją - AstroFon00:17:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Astrofaza
Kosmici wiedzą ile ważysz, pytanie co zrobią z tą wiedzą? Oczywiście mały żart, ale zakładając, że te istoty istnieją i posiadałyby technologię zdolną do wykrywania bardzo subtelnych fal grawitacyjnych, to mogłyby na odległość śledzić zmiany Twojej masy. Przytyłeś? Wysyłasz inne fale grawitacyjne niż kiedy jesteś szczupły. Ten ciekawy eksperyment myślowy zastosowaliśmy do zobrazowania działania grawitacji na odległość, pierwsze pytania dotyczą bowiem właśnie tej siły. Oprócz tego oczywiście jak zwykle stałe punkty programu: ciekawy komentarz, odpowiedzi na inne tematycznie komentarze, kącik heretyka i astrosuchar.

Chcesz pomóc rozwijać nasz kanał? Zostań Patronem i dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku, z szybszym dostępem do niektórych treści i wieloma dodatkowymi bonusami.
PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza

INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J

KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE
Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl
FEJS - http://www.facebook.com/astrofazapl
Pogadaj z resztą załogi - https://goo.gl/5geRif
DRUGI KANAŁ - http://www.youtube.com/AstroChillout

Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu!

CREW
- prowadzenie: Piotr Kosek
- zdjęcia i montaż: Kamil Ziółkowski
- opracowanie: Dawid Kułakowski

CREDITS

Komentarze