MIKROMUSIC - Takiego chłopaka (Mikromusic w Starym Maneżu - Official Live Video)00:03:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Mikromusic
Oficjalny sklepik: https://allegro.pl/uzytkownik/Mikrosklepik?bmatchbaseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict43-uni-1-3-0318

Pomysł na nagranie płyty Mikromusic w Starym Maneżu padł spontanicznie kilka dni przed rzeczonym wydarzeniem. Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce. Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność. Zaczęliśmy szukać ekipy filmowej przez Facebooka, w ten sposób nawiązaliśmy współpracę z Darkiem Felusiem. Zorganizował grupę znajomych filmowców. Wszystko działo się na wariackich papierach. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się gotowemu materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca.

I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery. Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową, która utrwaliła nasz najbardziej intensywny czas, płytę która zamyka rozdział płyty Tak mi się nie chce, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnego krążka.
Bierzcie i korzystajcie z tego materiału. Niech przyniesie ukojenie i przeniesie na chwilę do niesamowitej przeszłości. Płyta zostaje wydana tylko w formie cyfrowej. Gdy wrócimy do świata analogowego, doczekamy się też wersji fizycznej.


Wokal: Natalia Grosiak
Gitara: Dawid Korbaczyński
Piano: Robert Jarmużek
Gitara Basowa: Robert Szydło
Gitara i wokal: Adam Lepka
Perkusja: Łukasz Sobolak


Scena: Krzysztof Kielak
Światło: Gwidon Wydrzyński
Dźwięk : Piotr Pluta


Producent: Dawid Korbaczyński
Nagranie: Piotr Pluta
Mix i Mastering: Robert Szydło


Film: Dariusz Feluś
więcej

Komentarze