Rozdanie 80 K Na Youtubie GIVE AWAY Dziękuję Że Jesteście00:12:45

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
ROZDANIE!!!! Z okazji 80K na Youtubie! Dziękuję Wam za ten cudowny dar jakim wszyscy jesteście! Jesteśmy wielką rodziną MIZIAKÓW!


#miziamydo100knayt #dominikamizia #rozdanie

Regulamin

1. Zostań moim subskrybentem
2. Zostaw łapkę w górę pod tym filmem i napisz jakiś komentarz by zaznaczyć swoją obecność
3. Udostępnij ten film u siebie na FB lub Instagramie
4. Oznacz mnie w poście używając koniecznie w tym celu @
5. Zaproś do zabawy tagując 3 bliskie Ci osoby

Finał 26.05.2020r - Pod tym filmem po godzinie 12.00 pojawi się mój komentarz z nickiem osoby którą chciałabym nagrodzić tym oto zestawem łakoci;)

trzymam za Was wszystkich kciuki i POWODZENIA!!!!


Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

Napisz do mnie;)

DOMINIKA MIZIA
skrytka pocztowa nr 44
34-325 Łodygowice

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.
więcej

Komentarze