Egzotyczny drink z rumem, liczi i kokosem - przepisy na Mojbar.pl00:03:32

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: mojbar-pl
Egzotycznych drinków ciąg dalszy! Oprócz super przepisu zdradzamy dziś też kilka prostych zasad łączenia smaków - co z czym, jak i kiedy ;) Jedną ze sprawdzonych praktyk jest łączenie składników biorąc pod uwagę podobieństwo kolorystyczne, dobrze będą łączyć się ze sobą np.: melon miodowy, ananas, banan, podobnie jak ogórek, pietruszka, mięta i bazylia. Na podobnej zasadzie dobrze komponują się ze sobą składniki pochodzące z tego samego regionu. Na dowód tego stworzyliśmy obłędną fuzję smakową w postaci egzotycznego drink z rumem, liczi i kokosem. Koniecznie spróbujcie sami!

Szczegółowy opis przygotowania drinka oraz dodatkowe wskazówki znajdziesz tu : http://www.mojbar.pl/egzotyczny-drink-z-rumem-liczi-i-kokosem/

***
Mój bar - gdzie amator dobrych drinków staje się koneserem. Jeśli nie nie chcesz łączyć przyszłości zawodowej z pracą za barem, ale interesuje Cie tematyką z nim związana, to MójBar jest dla Ciebie. Wszyscy, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę, znajdą tu przepisy na drinki, porady co do sposobu ich przygotowania, filmy instruktażowe i anegdotki ze świata alkoholi. Dzielimy się naszą wiedzą, bo chcemy by tworzenie i picie koktajli było dla Was taką przyjemnością, jaką dla nas jest od lat.

www.mojbar.pl

Komentarze