Drink z piwem imbirowym i whiskey - prosty przepis na drinka - MojBar.pl00:01:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: mojbar-pl
Jeśli lubisz whiskey z Colą, to ten przepis jest dla Ciebie! Oto prosty przepis na drinka na bazie amerykańskiej whiskey. Niektórzy uważają, że picie whisky z colą to profanacja, z czym nie do końca się zgodzimy; przy niektórych rodzajach tego alkoholu cola to konieczność ;) A tak na poważnie to my po prostu lubimy ten smak! Dziś przedstawiamy bardzo prosty przepis z piwem imbirowym - wbrew nazwie jest to bezalkoholowy, słodki napój gazowany. Nie jest tak popularny jak cola, fanta czy sprite ale z pewnością dostaniecie go w większych supermarketach lub sklepach typu kuchnie świata. 

Szczegółowy opis przygotowania drinka oraz dodatkowe wskazówki znajdziesz tu : http://www.mojbar.pl/prosty-przepis-na-drink-z-whiskey-i-piwem-imbirowym/

***
Mój bar - gdzie amator dobrych drinków staje się koneserem.
Mójbar.pl skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, którzy może nie chcą łączyć przyszłości zawodowej z pracą za barem, ale interesują się tematyką z nim związaną. Wszyscy, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę, znajdą tu przepisy na drinki, porady co do sposobu ich przygotowania, filmy instruktażowe i anegdotki ze świata alkoholi. Dzielimy się naszą wiedzą, bo chcemy by tworzenie i picie koktajli było dla Was taką przyjemnością, jaką dla nas jest od lat.

http://www.mojbar.pl/

Portal poleca Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów.

Komentarze