Premiery Gier na PS5 PART 100:06:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Alvarezsanczez
Zapraszam do subscrypcji http://www.youtube.com/c/EmperorImperiumGier

Redakcja Official PlayStation Magazine podgrzewała atmosferę czerwcowego numeru OPM zapowiadając ujawnienie nadchodzących tytułów na Play Station 5. Ktoś już dotarł do miesięcznika i opublikował jego szczegóły.
Oto pierwsze zapowiedzi gier na premierę PS5:
- Chorus - kosmiczna strzelanka TPP, w której kierujemy samoświadomym statkiem. Jako pilotka o imieniu Nara eksplorujemy rozległy kosmos oraz walczymy w efektownych starciach z wrogami. Za powstanie gry odpowiadają zespoły Deep Silver i Fishlabs.
- Dying Light 2 - gra będąca połączeniem gatunków fabularnej gry akcji i survival horroru, tworzona przez Techland. Produkcja będzie sequelem Dying Light z 2015 roku.
- Godfall - nadchodząca gra akcji RPG opracowana przez Counterplay Games i wydana przez Gearbox Publishing. Gra zostanie wydana na PlayStation 5 pod koniec 2020 roku; była to pierwsza gra potwierdzona do wydania na PlayStation 5
- Dirt 5 - nadchodząca wyścigowa gra wideo opracowana i wydana przez Codemasters. Jest to czternasta gra z serii Colin McRae Rally i ósma z tytułem Dirt. Premiera gry planowana jest na Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X w październiku 2020 r.
- A Rats Quest: The Way Back Home - Gra opowiada historię dwóch gryzoni: szczura Mata i myszy Nat, jego ukochanej. Mat zmuszony jest podjąć próbę uratowania Nat, gdy ta wbrew swej woli staje się zwierzęciem domowym.
więcej

Komentarze