Od 0 Do 100 tys w Rok00:25:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Chcesz wystartować z biznesem i osiągnąć próg rentowności? Potrzebujesz metod, które zapewnią rozwój? Chcesz wiedzieć jak rozkręcić firmę? Wszystko w tym nagraniu.

Zapraszam na bezpłatny webinar Jak zbudować wirtualne nieruchomości, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:
https://www.adriankolodziej.pl/jak-zbudowa-wirtualne-nieruchomosci/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Streszczenie:

Od 0 do 100 tysięcy w rok.

1. Nie ma znaczenia, jak długo jesteś w biznesie.

Możesz być rok w biznesie i zarobić więcej, niż ludzie, którzy są 20 lat. Nie liczy się czas. Gdy startowałem w rok przekroczyłem pierwszy milion. Ludzie, którzy byli w biznesie 20 lat pytali mnie, w czym mogę im pomóc?

Czas nie ma znaczenia. Liczą się wyniki albo je masz, albo nie. Nie możesz w kółko robić to samo. Musisz testować i analizować, co działa.

2. Koszty i zyski.

Firma od samego początku ma koszty. Twoim nadrzędnym celem jest stworzyć, jak najszybciej powtarzalny model sprzedaży, aby zarabiać więcej, niż wydajesz. Inaczej w błyskawicznie krótkim czasie zbankrutujesz, jak większość firm.

3. Myśl inaczej.

Zarabianie ponad 100 tysięcy rocznie wymaga zupełnie innego sposobu muślenia. Większość z was uważa, że trzeba robić wiele rzeczy np. pisać w mediach społecznościowych, prowadzić bloga, być na Youtubie, instagram, pozycjonować stronę. To za dużo jak na jedną osobę.

Jeden z moich klientów zarabia 100 tysięcy miesięcznie kupują reklamę na FB i robi raz w miesąicu webinar. Wypracował powtarzalny model, który działa. Nic więcej.

Musisz obserwować statystyki i zobaczyć, co działa, i się na tym skupić.

Wybierz 1 model sprzedaży i opanuj go do perfekcji. Nie rozpraszaj się. Lepiej jest codziennie poprawiać reklamę, zmienić prezentację, niż robić 200 rzeczy naraz.

4. Ucz się selektywnie.

Wielu z was lubi filmy, o tym jak się motywować. Nie ma w tym nic złego. Jednak z takiej wiedzy nie będzie pieniędzy. Ucz się o tym, co Ci jest potrzebne w danym momencie. Najlepiej ucz się bezpośrednio u źródła.

Chcesz robić diamenty? Poznaj jubilera.

5. Dostarcz wartość na rynek i bądź cierpliwy.

Dlaczego warto dzielić się wiedzą za darmo?
- buduje zaufanie
- łatwiej się przebić na konkurencyjnym rynku
- łatwiej sprzedać ludziom, którzy wiedzą kim jesteś.

6. RUCH lub społeczność.

To ponad 8 tysięcy miesięcznie. To nie jest dużo. Bez ruchu lub społeczności nie będzie to możliwe.

Popatrz na firmę WK. Zaczęli robić kilka milionów miesięcznie obrotu, bo mieli społeczność. Społeczność młodych chłopaków, którzy chcą trenować. Problem ze społecznością polega na tym, ze trzeba ją zazwyczaj budować przez miesiące, a nawet lata.

Drugą kwestią jest ruch. Ruch można zdobyć z artykułów lub płatny. Ruch z artykułów wymaga czasu i seo. Ruch płatny kosztuje, ale według mnie jest najlepszy.

Zrobiłem pierwszy milion, bo opanowałem ruch płatny.

7. Sposób sprzedaży.

Dwie najprostsze metody. Sprzedaż za pomocą liveów lub oferta tripwire.

Celem jest pozyskanie od razu najlepszych klientów albo zdobywanie dużej ilości klientów i spieniężanie ich na backendzie.

8. Linia produktowa.

Nie zarobisz milionów na jednym produkcie chyba, ze jest bardzo drogi. Nawet jak masz produkt tripwire to musisz mieć 2-3 produkty crossellingowe.

9. Planuj kampanie na cały rok

Twój kalendarz powinien być wypchany. Najlepiej planować pod koniec roku i przeprowadzać analizę pod koniec roku. Tuż po świętach.

10. Im mniej wypłacasz z firmy, tym lepiej dla Ciebie.

Będziesz miał większe możliwości w przyszłym roku.

Podsumowanie:

To wszystko wymaga wielu działań. Dlatego musisz się skoncentrować i nie możesz robić wszystkiego naraz.

Komentarze