Dorównać legendzie. The Last of Us 2 czeka trudne zadanie00:36:36

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

The Last of Us 2 to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku (obok Cyberpunka rzecz jasna). Nie jest to jednak żadnym zaskoczeniem, szczególnie jeśli przypomnijmy sobie pierwszą część, którą wielu uważa nie tylko za najlepszą grę generacji, ale także jedną z najlepszych pozycji wszech czasów.

Skoro więc już za moment będziemy ogrywać dwójkę, to stwierdziliśmy, że warto przy takiej okazji wrócić pamięcią do wydarzeń, które śledziliśmy w jedynce. Dlaczego The Last of Us jest tak świetną grą? Czym kupiła graczy i dlaczego dobra historia zawsze się obroni?

Graliście? Prawda, że to była cholernie dobra rzecz? Chętnie poczytamy Wasze wrażenia z przejścia i oczekiwania względem kolejnej części. Komentarze są jak zawsze do Waszej dyspozycji ;]

#THELASTOFUS #THELASTOFUS2 #GAMEPLAY

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9

Komentarze