Wymiana wodomierzy przez spółdzielnię mieszkaniową Górnik00:01:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Spółdzielnia mieszkaniowa Górnik wymienia okresowo wodomierze, to wszystko po to, by ich odczyty były prawidłowe i nie budziły wątpliwości.

Wymiana wodomierzy odbywa się co 5 lat, ponieważ tyle czasu trwa ważność legalizacji na wodomierz. Po upływie 5 lat, wskazania odczytu wodomierzy mogą być wadliwe, co mogłoby narazić na stratę SM lub najemcę czy też właściciela lokalu.

Montowane urządzenia to urządzenia z odczytem radiowym, co stanowi wygodę lokatorów, ponieważ nie ma potrzeby by podczas odczytu pojawiać się w mieszkaniu.

Informacja o wymianie wodomierzy pojawia się na drzwiach wejściowych do klatki schodowej parę dni przed planowaną usługą.

Realizacja usługi ma charakter elastyczny, dlatego w informacji zawarta jest uwaga, że lokator może umówić się indywidualnie na wymianę, w dowolnym terminie, dzwoniąc pod wskazany nr telefonu do konkretnego ADS.

SM korzysta z usługi firmy zewnętrznej. Oczywiście wymagamy, by pracownicy posiadali maski ochronne, rękawice i środki ochrony wymagane przez przepisy.

Lokator w każdej chwili może zadzwonić na ADS, gdzie osoby pracujące dysponują wyczerpującą wiedzą na temat gdzie i kto w danym dniu dokonuje wymiany wodomierzy.Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl
więcej

Komentarze