WŁOSOMANIACZKA OCENIA WŁOSY WIDZÓW // 00700:24:30

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: WWWLOSY-PL
W tej serii Wasza włosomaniaczka ocenia METAMORFOZY WŁOSÓW WIDZÓW. Koniecznie zasubujcie po więcej z dzwonem i dajcie jeżeli się podobało! Zasady zgłoszeń do OCENY WŁOSÓW i do METAMORFOZY

Na czym to polega?

WARIANT 1 METAMORFOZA Wysyłacie na email wlosomaniaczkaocenia@gmail.com swoją metamorfozę zdjęcie włosów przed i po świadomej pielęgnacji, może być z króciutkim opisem ile czasu dzieli metamorfozy, jakie zmiany wprowadziliście (max. 150 słów). W tytule wiadomości musi się znaleźć słowo METAMORFOZA.

Celem tej serii jest zmotywowanie innych osób do własnej metamorfozy poprzez świadomą pielęgnację

Przykładowy odcinek: https://youtu.be/m7hrbP0usOk

WARIANT 2 OCENA Wysyłacie na email wlosomaniaczkaocenia@gmail.com zdjęcie swoich włosów i opcjonalnie, jeżeli chcecie bardziej treściwą ocenę, zbiorcze zdjęcie wszystkich produktów do włosów, jakich używacie. Opcjonalnie króciutki opis problemów z włosami, max. 150 słów. W tytule wiadomości musi się znaleźć słowo OCENA.

Celem tej serii jest REALNA pomoc w pielęgnacji, dlatego postaram się jak najtrafniej odgadnąć, co Wasze włosy mogą potrzebować! Oczywiście, nie zastąpi to świadomej pielęgnacji na co dzień, oraz nauki we własnym zakresie, testów i obserwacji włosów.

Przykładowy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v1Wv4v...

Ważne: im mniej zdjęć, tym lepiej metamorfoza może być sklejona w jedno, nie wysyłajcie pojedynczych zdjęć produktów, bo skrzynka umrze.

INFORMACJE TECHNICZNE

Na zdjęciach interesują mnie tylko włosy, a więc twarz można wyblurować, zakryć, cokolwiek! (albo zrobić zdjęcia z tyłu :D). Jeżeli wyślecie swoje zdjęcie, to zgadzacie się na to, że zostanie opublikowane w niezmienionej formie lub zmienionej przeze mnie poprzez np. wykadrowanie.

Jeżeli chcecie, aby podpisać zdjęcia nazwą Waszego instagrama, jest taka opcja sami dodajcie nazwę swojego insta np. @napieknewlosy na zdjęcia.

Ważne: przesłanie maila nie jest równoznaczne z wykorzystaniem zgłoszenia w filmie, ale jeżeli seria się spodoba, to będzie wiele jej odcinków!

---

KONIECZNIE dodajcie do maila poniższą treść:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanych zdjęć oraz informacji na potrzeby filmu na kanale WWWLOSY.PL.
Oświadczam, że posiadam wszelkie prawa autorskie do przesłanych zdjęć oraz treści.
Wyrażam zgodę na krytyczną ocenę mojego wizerunku, zgodną z założeniami filmu na kanale WWWLOSY.PL

---

GRUPA WŁOSING https://www.facebook.com/groups/wlosing/
GRUPA CURLY HAIR PROJECT https://www.facebook.com/groups/krecone/
---

Moje kosmetyki do włosów Hairy Tale Cosmetics: http://WWW.HAIRYTALE.EU
Mój sklep: http://www.napieknewlosy.pl
Instagram: http://www.instagram.com/napieknewlosy
Kontakt sprawy sklepowe: napieknewlosy@gmail.com

Komentarze