Szczupak, karpie i kociołek z ogniska - wędkarstwo spinning i grunt00:20:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Film wędkarski nagrany na łowisku Czarny Staw w miejscowości Czarna Sędziszowska. Łowię z chłopakami drapieżniki na spinning i karpie na grunt. Olek złowił ładnego szczupaka a Dawid zdeklasował wszystkich ilością złowionych karpi. Bohaterem kącika kulinarnego tym razem będzie kociołek z ogniska. Polecam oglądnąć całość od początku do końca. Film petarda. Jak się podoba zostaw łapkę w górę a jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś kliknij "subskrybuj" aby otrzymywać informacje o moich nowych filmach wędkarskich.

Przeczytaj artykuł o wypawie:
http://wedkarstwo.lucio.pl/szczupak-karpie-i-kociolek/

Mapka z dojazdem na Czarny Staw w Czarna Sędziszowska: https://goo.gl/maps/YH7Xb35DaMR2

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Instagram: http://instagram.com/wedkowanie
Pinterest: http://pinterest.com/wedkowanie
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r.- nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim Youtube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo spinningowe


więcej

Komentarze