"To those" piosenka konkursowa "emigranci maja talent"00:02:28
- server:
- format:
- bufferingTime:
- bufferLevel:
- drmTimeSeconds:
- estimatedBandwidth:
- streamBandwidth:
- width:
- height:
- loadLatency:
zwiń opis video
pokaż opis video
Dodał: DJMIKE3
Czesc!!!
Mam szczescie ze tu jestes!!! Jesli Ci sie podobaBardzoProszeOGlos!! Biore udzial w konkursie "emigranci maja talent" ktory odbywa sie w Londynie i glosowanie trwa jeszcze tylko kilka dni, do 14pazdziernika2012 Mozesz oddac jeden glos dziennie!
http://www.emigrancimajatalent.co.uk/index.php?module=user&id=2827
dziekuje serdecznie !!!!!!!!!!! peace n love x
Mam szczescie ze tu jestes!!! Jesli Ci sie podobaBardzoProszeOGlos!! Biore udzial w konkursie "emigranci maja talent" ktory odbywa sie w Londynie i glosowanie trwa jeszcze tylko kilka dni, do 14pazdziernika2012 Mozesz oddac jeden glos dziennie!
http://www.emigrancimajatalent.co.uk/index.php?module=user&id=2827
dziekuje serdecznie !!!!!!!!!!! peace n love x
Komentarze
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie (zobacz naszą politykę). Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki. RODO - Informacje