10 nawyków ludzi sukcesu [TOPOWA DYCHA]00:10:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Topowa_Dycha
Czy nie wyobrażasz sobie poranka i wieczoru bez telewizora i niewinnego scrollowania telefonu? Cóż, jeśli masz poczucie, że twoje życie nie idzie w pożądanym kierunku, warto pozbyć się tego nawyku... Co więc powinniśmy robić rano? Ile razy w tygodniu trenować? I czy po opuszczeniu szkoły powinniśmy zakończyć edukację? Tego wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego odcinka!

Odcinek powstał we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie realizującym program POWER, w ramach którego możliwe jest skorzystanie z pomocy doradców zawodowych, szkoleń czy otrzymanie dotacji na założenie własnej firmy. Unijny program POWER w Małopolsce realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i jest współfinansowany przez Unię Europejską

Program POWER: www.jestespowerful.pl

Dni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku odbędą się w wyjątkowej odsłonie online! W weekend 25-27 września na stronie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty, oraz wiele innych atrakcji. Oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020: www.dniotwarte.eu

Współpraca: artur.filipowicz@mediakraft.tv

Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.

#małopolska #power #sukces
więcej

Komentarze