Do czego dochodzi na szkolnych kółkach zainteresowań wg. świadków Jehowy - #104Wideo prywatne 00:38:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Swiatusy
W dzisiejszym odcinku wreszcie dowiecie się, czego tak naprawdę boją się świadkowie Jehowy, że nie pozwalają swoim dzieciom uczęszczać na różne kółka zainteresowań. Pokażemy jaki smutny los czeka osoby biorące udział w konkursach piękności oraz tańczącego członka Ciała Kierowniczego świadków Jehowy witanego jak ... sam nie wiem jak kogo, ale na pewno nie ma to związku z pokorą, o której tak głośno trąbią.

Ponadto opowiemy o tym jak będąc świadkami, czasem sprzeniewierzaliśmy się zasadom organizacji i ulegaliśmy presji w szkole w obawie przed odrzuceniem oraz o tym jakie na nas odbiło to piętno.

Wyjaśnimy czego nie powinienieś mówić do kolegi czy koleżanki z klasy, aby przypadkiem nie wepchnąć go/jej na ścieżkę jeszcze większej indoktrynacji. Jeśli jesteś nauczycielem, mamy nadzieję, że wyciągniesz wnioski z naszych przeżyć i z tego czego nie powinieneś robić, aby takiemu uczniowi z rodziny Świadków Jehowy żyło się łatwiej mimo trudnej ścieżki do jakiej jest zmuszany.

Odcinek powstał w wielkich bólach. Udało mi się dzisiaj skończyć pracę trochę wcześniej i zmontowałem go wyjątkowo szybko, jednak renderowanie zamiast jakichś 5 minut zajęło blisko 3 godziny. Z opóźnieniem ale się pojawiły.

Jeśli uważasz, że Światusy są potrzebne społecznie, rozważ wspieranie nas na Patronite https://patronite.pl/swiatusy

Nasza codzienność:
Sara: https://www.instagram.com/sara_pisze/ oraz blog https://sarapisze.pl
Edwin: https://www.instagram.com/guru_reklamy/
Nasza firma: https://premiumad.eu oraz https://planeryscienne.pl
************
Morning Routine by Ghostrifter Official | https://soundcloud.com/ghostrifter-official
Music promoted by https://www.free-stock-music.com
Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported
https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en_US

Artykuł który omawiamy pochodzi z broszury wydanej przez Świadków Jehowy. Link do artykułu pochodzi ze strony: https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1101983036
Dostęp: 22.09.2020
Fragmenty utworu należą do ich prawnego właściciela, zostały przytoczone na podstawie prawa cytatu (ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, art. 29) w celu wyjaśnienia, przeprowadzenia analizy krytycznej i naukowej oraz nauczania. Źródło: jw.org

Komentarze