Horror Masakrator pobiegli dorośli00:03:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
W tegorocznym biegu przeszkodowym Horror Maskrator pobiegli zarówno dorośli, jaki i dzieci. Całe wydarzenie zorganizowano 31 października w GeoSferze i na pobliskich terenach. Bieg dla dorosłych to nie były żarty.

Wyobraźcie sobie trasę dla dorosłych ciemno, trochę zimno, tereny nierówne i niełatwe przeszkody, czyli wydarzenie wyłącznie dla odważnych, takich co to chcą się zmierzyć sami ze sobą i nie płaczą nad każdym potknięciem.

Dla podsycenia nastroju grozy dodajemy, że w dniu biegu była pełnia księżyca, druga w tym miesiącu, a to zdarza się raz na 19 lat. Był to też dzień Halloween, a więc czas akuratny dla wszelkich mar, zmór i innych okropieństw.

Niezorientowanych informujemy, że za jeden z najtrudniejszych polskich biegów przeszkodowych uchodzi Barbarian Race. Jeden z sędziów jaworznickiego Masakratora sędziował również ten bieg. Najtrudniejszą przeszkodę Barbarian Race opisał tak: trzyrzędowa kołkownica, drabinki, siatki i ringi. Jedno jest pewne ciapy tego biegu nie przetrwają, podobnie jak jaworznickiego Masakratora.

Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl

Komentarze