Czy 21. 12. 2020 wydarzy się przełom? Co jest silniejsze - układ planet czy Twoja wola?00:37:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Z filmu dowiesz się:
- Czy nasz los jest zdeterminowany?
- Zagadki czasu i przestrzeni. Czy czas istnieje według fizyki kwantowej?
- Moc daty 21.12.2020 r i układu planet - czy faktycznie na nas wpływają?
- Interpretacja numerologiczna według Michała Skibińskiego
- 3 ważne psychologiczne wskazówki jak się przygotować na zmianę.
- Czym jest karma według Klaudii.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wpadnij też czasem na Facebook
https://www.facebook.com/SpecBabka
i Instagram
https://www.instagram.com/specbabka/

Interpretacja daty Michała Skibińskiego.
Cały opis w oryginale nie mieści się w formatce YT, więc znajdziesz go u Michała na jego kanałach
https://www.facebook.com/michalskibinskinumerolog
https://www.instagram.com/numerolog_michal


21.12.2020 3/3/4101
Rok 2020 przebudowujący wszystko, co było uważane za strukturę nie do ruszenia, realizujący plan oraz też opierający się na zarządzaniu emocjami. W poniedziałek, 21.12.2020, mamy ważną numerologiczną i energetyczną sekwencje liczb. Trójka/triada/trójca/trójkąt zajmuje ważne miejsce w mistyce, i nauce.

Aspekt 1 (1 suma dnia) dzień rozpoczyna nam istotny, ponadwymiarowy początek i start zarówno w ujęciu Ziemi, jak i relacji międzyludzkich. Jesteśmy w stanie rozpocząć nowy rozdział, który daje nam nie tylko możliwości kreowania świata w oparciu o takie wartości jak braterstwo, równowaga, poszanowanie natury i wolność, ale przede wszystkim ukazuje, że to wszystko możemy stworzyć dzięki naszej świadomości, zaangażowaniu i pracy. Wszystko jest możliwe, bo niemożliwe nie istnieje, a chcieć to móc. Pozytywnie nastaw się na pomysłowość, nowe idee oraz nowatorskie rozwiązania. Stary system odszedł do lamusa, zamiast reanimować coś, co już nie ma szans powrotu, warto skupić się na tym co wartościowe, ważne oddzielanie ziarna od plew. Wiele spraw przyspieszy, dlatego istotne będzie także łapanie okazji, płynięcie wraz z nurtem energetycznych przemian. Wszechświat daje nam szanse, możliwości i zaprasza do tworzenia z miłością, zrozumieniem, synergią, we współpracy oraz przypominam, że samo się nie zrobi i nikt za nas tego nie dokona. Jeżeli uważamy Ziemię za nasz dom czy za miejsce, w którym jesteśmy gośćmi to traktujmy ten świat z należytym szacunkiem i wdzięcznością! Jest to czas przekraczania granic własnych ograniczeń, odwagi realizowania siebie (kim tak naprawdę jesteś), by wznieść się na wyższy poziom, poza dogmaty, doktryny, kłamstwa i oszustwa.

Aspekt 2 (21/12) czy już nie wystarczy strachu, lęków, obaw i ograniczeń?! Pytanie retoryczne! Ten czas daje nam dodatkowe narzędzie w postaci wiary w siebie, w pozytywny plan i scenariusz, który można uskutecznić w życiu. Tu i teraz liczy się optymizm, skupienie na radości i dostrzeganie nawet w małych kwestiach powodzenia czy szansy, a jednocześnie wykazywanie wdzięczności, za te nawet drobne kroki. Pamiętaj, energia podąża za uwagą, jeżeli chcesz nadać życiu nowy wymiar w swojej pozytywnej esencji to tam kieruj swoje myśli, czyny, uczucia i słowa. Skup się na tym co twórcze, co daje nadzieję i wzmacnia swoim przekazem dobrostan. Bądź dobrej myśli, bo po co być złej! (...) Rozstrzyganie w co się zaangażujesz, po której stronie staniesz, co jest ważne, a co jest odciąganiem Cię od celu. Czasem warto być też obserwatorem, by płynąć wraz z nurtem, akceptując innych oraz propozycje płynące od losu. Zwróć uwagę na pojawiające się znaki, synergię, jedność między ludźmi, którzy są podobni do Ciebie w swoich postanowieniach. To właściwy czas i miejsce zdarzeń oraz wykorzystywanie tzw. zbiegów okoliczności. Świadomość, że My jesteśmy decydentami, to My dokonujemy wyborów oraz sposobów reakcji na to, co się dzieje.

Aspekt 3 (rok 2020, czyli 4) działanie z pewną prawidłowością, planem przemiany, który także może działać oczyszczająco na więzy, pokoleniowe zaniedbania i obciążenia. Wiele spraw można przewartościować, uwolnić się z poczucia winy czy bycia odpowiedzialnym za innych, szczególnie w ujęciu rodzinnym. Pokonywanie ograniczeń, podnoszenie wibracji oraz przekraczanie wymiarów, wydawałoby się, niedostępnych. Opanowanie emocji, inwestowanie czasu i energii w zrównoważone działanie, i dyplomatyczne spojrzenie. (...)

Aspekt 4 podsumowanie co warto zrobić: przede wszystkim zadbać o siebie, o swoje wnętrze, zwiększyć uważność na stany emocjonalne i bycie dla siebie samych wyrozumiałymi. Czas medytacji, wyciszenia i skupienia oraz kierowania uwagi i myśli w pozytywnym kierunku. Wzajemne wspieranie się i dopuszczanie do głosu intuicji. Patrz w niebo, absorbuj energię słońca (KROMA wielkiego galaktycznego Słońca). Wzmacnianie poczucia koherencji serca, wiary w proces rozwoju oraz emanowanie uśmiechem

Komentarze