Szlachetna Paczka z OSP Osiedle Stałe00:02:07

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Strażacy z OSP Osiedle Stałe zawsze bardzo chętnie angażowali się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Pomagają dla uczucia radości, spełnienia i szczęścia, które wypełnia ich serce.

Od kilku lat włączali się do akcji Szlachetna Paczka.

Tak jest i w tym roku, przez kilka najbliższych dni strażacy będą prowadzić zbiórkę żywności i środków czystości na ten właśnie cel.

Tegoroczna Szlachetna Paczka będzie trochę w innej formie. W tym roku strażacy będą zbierać dary nie dla jednej wytypowanej rodziny tylko dla wielu rodzin, które tej pomocy potrzebują.

W poprzednim roku mieliśmy wytypowaną jedną rodzinę do Szlachetnej Paczki, ale produktów, darów mieliśmy tak dużo, że w tym roku postanowiliśmy pomóc wielu rodzinom. Liczymy na to, że będzie tych produktów też tak dużo, że wiele rodzin będzie się mogło cieszyć prezentami. - powiedział nam pan Jakub Majewski OSP Osiedle Stałe.

Najbardziej potrzebne są produkty długoterminowe takie jak cukier, makaron, mąka, kasza, ryż, olej, dżem, gotowe dania w słoikach, kawy, oraz wszystkie środki czystości. Ale to do Was należy decyzja, czym zdecydujecie się wspomóc potrzebujących. Przyda się wszystko, co używane jest na co dzień, a podarowane przez Was odciąży nieco domowy budżet rodziny.

Zbiórka prowadzona jest do 11 grudnia. Zachęcamy do dołączenia się do akcji! Każdy, kto będzie chciał przekazać jakieś dary, może kontaktować się telefonicznie z panem Jakubem pod numerem telefonu - 501208177 lub z panem Tomaszem - 721350888.

Zostało mało czasu, więc Jaworzno pomagamy!
Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl

Komentarze