Teatr Muzyczny Capitol - siedzimy w Kinie Capitol00:03:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Lunamusic
https://bit.ly/Subskrybuj_Luna_Music - subskrybuj kanał i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Na kanale znajdziesz takich artystów jak Justyna Steczkowska, Katarzyna Groniec, Kazik Staszewski, Zespół Teatru Capitol, Bartosz Porczyk, Marcin Januszkiewicz i wielu innych.

Mock.
Czarna burleska to spektakl na motywach powieści Marka Krajewskiego . Muzyka z tego spektaklu teraz na dwóch krążkach CD.

Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Konrad Imiela, teksty piosenek napisali Roman Kołakowski i Konrad Imiela, muzykę skomponował Grzegorz Rdzak. W roli komisarza Mocka występuje Artur Caturian.

W spektaklu nie ma scen mówionych, całość jest śpiewana. Kilkanaście songów przedstawia osobne historie z życia komisarza Mocka, inspirowane kolejnymi powieściami Marka Krajewskiego. Spektakl jest ostatnią premierą tekstów Romana Kołakowskiego, który zmarł nagle w styczniu 2019 roku. Miał stworzyć dziesięć dużych songów, najważniejszych obrazów przedstawienia. Zdążył napisać pięć z nich.

Muzyka w spektaklu to kompozytorski debiut 23-letniego Grzegorza Rdzaka na scenie Capitolu.

Muzyka: Grzegorz Rdzak
Tekst: Konrad Imiela, Roman Kołakowski
SŁUCHAJ LEGALNIE : https://id.ffm.to/mock_czarnaburleska?fbclidIwAR2VgHuapa3V1hgM_knwOOQ8DYvusg4U39JlmuI2jGm7ePfzbgNEQnRe14U

Komentarze