Pingwiny z Madagaskaru-przeróbka (+18) (0 Ivony)00:14:59

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: piter
[Fabuła]
"Czterej pancerni i lemur"
Julian z pomocą pingwinów zamierza wykraść z muzeum Czartoryskich Damę z łasiczką. Aby nikt nie szukał obrazu, podstawiają kopię...

[Charakterystyka postaci]

Skipper - Chory na kompleks boga dealer narkotykowy, tak naprawdę jest debilem ale inni dla świętego spokoju wykonują jego rozkazy. O błędy swoich debilnych decyzji obwinia zawsze innych.

Kowalski - Matematyk z zespołem Aspergera. Uciekł z Polski w 81' będąc podejrzewany o stworzenie projektu socjologicznego opartego o skomplikowane wzory matematyczne, który miał obalić jedyny słuszny ustrój.

Szeregowy - Pierdoła o skłonnościach homoseksualnych oraz zoofilskich, jego partnerem swego czasu był pancernik, alkoholik wypije wszystko co da mu o tym wszystkim zapomnieć.

Rico- Chory na ADHD pirotechnik i baletmistrz. Zbuduje bombę jądrową z zapałki. Od lat 70-tych prowadzi interesy z Iranem i Koreą północną. Walił gruchę w fabryce dynamitu, jak go

Komentarze