Wypadek na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie - sprawca poszukiwany #564 Wasze Filmy00:01:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOPCHAM
Pan Piotr prosi o pomoc.
Do sprawcy tego wypadku apeluję, aby zachował się jak mężczyzna i zgłosił się na policję.
Numery i twarz ocenzurowane przez Stop Cham
14 lutego ok. godz. 13.23 na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie (skrzyżowanie w pobliżu restauracji McDonalds - Wał Miedzeszyński 249 A, kierunek Otwock) doprowadził do wypadku, w którym została ranna jedna osoba.
Kierowca BMW 318l odjechał z miejsca zdarzenie nie udzielając pomocy osobie poszkodowanej. Jestem jednym z uczestników zdarzenia i dysponuję nagraniem z samego momentu wypadku jak i tego, co działo się później. Materiały zostały przekazane policjantom, jednak do chwili obecnej nie ustalono, kto kierował pojazdem BMW nr rejestracyjny GST 8XX32 - cenzura stop cham (z nagrania widać, że w środku znajduje się co najmniej trzech mężczyzn).
Dzięki nagraniu są widoczne nie tylko numery rejestracyjne pojazdu, ale również twarz kierowcyApeluję do wszystkich świadków, którzy widzieli samo zdarzenie, aby skontaktowali się w tej sprawie z policją. Być może są jeszcze inne nagrania z kamer samochodowych. Osoby, które mogą pomóc ustalić personalia kierowcy BMW 318l o numerze rejestracyjnym GST 8XX32 - cenzura stop cham - proszę, aby zgłaszali się do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII przy ulicy Grenadierów, która prowadzi postępowanie.Do sprawcy tego wypadku apeluję, aby zachował się jak mężczyzna i zgłosił się na policję. Okoliczności wypadku bada Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII http://pragapd.policja.waw.pl/r7/kontakt/komenda-dane-teleadres/1337,Kontakt.html
więcej

Komentarze