POPEK czy KIZO ??? FAME MMA 9 dla underdogów? Typy Pająka00:10:53

zwiń opis video pokaż opis video
Możecie wejść w link i skorzystać z mojego kodu oraz pełnej oferty Betclic na FAME MMA 9: http://promo.betclic.pl/Landing_Fame/index_Wojownik.htmlKod promo: WOJOWNIK550SUBSKRYBUJ http://bit.ly/subskrybuj_Betclic

Prezent na start! (+18) Kod Promocyjny: WOJOWNIK550

http://promo.betclic.pl/Landing_Fame/index_Wojownik.html#FAMEMMA już 6.03.2021 oczywiście z #Betclic . Kto jest moim faworytem? Kto wygra a kto okaże sie przegranym? Oglądajcie!

Hazard może uzależniać, BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 18+. Oferta obowiązuje wyłącznie przy pierwszej rejestracji z wykorzystaniem kodu WOJOWNIK550 oraz przy obstawieniu kuponu za maksymalną kwotę 625 PLN. W przypadku przegranego zakładu, postawiona przez Ciebie stawka, jest zwracana w formie bonusu w maksymalnej wysokości 550 PLN (kwota bonusu stanowi równowartość obstawionej przez użytkownika stawki pomniejszonej o należny podatek od gier i zakładów w wysokości 12%) Przykład- przegrany kupon zagrany za stawkę 625 PLN x 0,88(12 % podatek) 550 PLN (zwrot w formie bonusu). 550 PLN to maksymalny zwrot, analogicznie możliwe są mniejsze zwroty uzależnione od wniesionej stawki.Gala FAME MMA 9 odbędzie się już 06.03.2021 r. Podczas eventu dojdzie do kilku kultowych starć. Zawodnicy na Fame MMA 9 to debiutanci, czy znane osobistości, które już występowały w okrągłej klatce!

KARTA WALK FAME MMA 9

Paweł POPEK Mikołajuw - Patryk KIZO Woziński - MAIN EVENT

Kacper Blonsky - Sylwester Wardęga - CO-MAIN EVENT

Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński (walka o pas w kategorii 84 kg.)

Karolina ZUSJE Smogulecka - Kamila KIMISZKA Wybrańczyk

Mateusz HEJTER Słoński - Filip Zabielski

Anna IFBB Andrzejewska - Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska

Paweł PONCZEK Sikora - Patryk PATRYKOS Domke

Krystian KRYCHA Wilczak - Sasha

Kuba Post - Mikołaj VANDAL Rdzanek

Patryk RYBA Karaś - Oleg Riaszeńczew
więcej

Komentarze