Najlepsze Trasy Na Rowerowe Przygody - Podkarpacie i Okolice - Mapy, GPS, Opis00:16:52

zwiń opis video pokaż opis video
Jeżeli szukasz inspiracji na temat letniej rowerowej wyprawy zamykającej się przedłużonym weekendzie, niskim budżecie i niepowtarzalnych wspomnieniach to dobrze trafiłeś.

W tym odcinku opowiem o propozycjach tras rowerowych na obszarze południowo wschodniej Polski a w szczególności województwa podkarpackiego i okolic. Przedstawię trasy jednodniowe, weekendowe oraz nieco dłuższe. Większość propozycji wpasowuje się w siatkę połączeń kolejowych w okresie letnim, co umożliwia zorganizowanie wyjazdu na kilka dni bez obaw o transport. Za bazę wypadową obrałem Rzeszów. Opowiem o tym co czeka na drodze, o lasach, wodospadach i rzekach, o pamiątkach historii pozostawionych przez ludzi kiedyś zamieszkujących te tereny, o klimatycznych miejscach na obozowanie a także, gdzie można zapomnieć o upływającym czasie wstępując do wiejskiego sklepiku. Opracowanie powstało na podstawie moich doświadczeń i powiększone zostało o kilka ulepszeń. Większość z tras pokonałem sam lub z grupą znajomych często spędzając cały dzień na rowerze a innym razem na beztroskim wypoczynku przy ognisku i rzeczce w obozowisku.

Kto tylko raz spróbował zapuścić się w odludne wiejskie tereny gdzieś poza głównymi szlakami tranzytowymi czy też postawić stopę na tyłach wiejskiego sklepiku ten doskonale wie ile przygód, zaskakujących zwrotów akcji i radości z podróży można tam znaleźć a południowo wschodnia Polska jest na to doskonałym miejscem.

Pliki gpx/kml wkrótce na:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/

Facebook: https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Muzyka:
Royalty Free Music For Youtube Partner - Inspirational Music | Believe | Royalty Free Music | Background Music | Instrumental

Dzięki, że tu jesteś. Jeżeli zainteresowały Cię prezentowane na kanale materiały lub dostarczyły Ci pomocnych informacji to zachęcam do Twojej reakcji. Każda drobna aktywność czy dobre słowo idące w świat przyda mi się bardziej, niż może Ci się to wydawać. Pozdrawiam, Maciej

#rower #trasy #podkarpacie

Komentarze