Co Robią Ludzie Sukcesu, Gdy Chcą Być Lepsi?00:11:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Zastanawiasz się jak osiągnąć sukces? Co musisz zrobić, aby zarobić pieniądze? Wszystko masz w tym odcinku.

Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Wyzwanie 21 dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Reklama na Facebooku :https://kolodziejconsulting.pl/pro/facebook-ads-szkolenie/facebook-ads-szkolenie/

Jak być lepszym?

Jeśli chcesz być lepszym, chcesz osiągać sukces, być człowiekiem, który realizuje swoje marzenia to koniecznie sprawdź te 5 punktów.

1. Określ to kim chcesz być i co chcesz mieć.

Następnie zastanów się jakie cechy charakteru musisz posiadać. Najlepiej odłączyć świadomość od ciała. Stworyć awatar, którym możesz kierować. Następnie pracuj nad tym kim musisz się stać, aby mieć to co chcesz.

2. Trackowanie postępów bez śledzenia postępów, nigdy nie wiesz, czy się cofasz, stoisz czy idiesz do przodu. Musisz znaleźć system pomiarów. Śledzenie budżetu, snu, treningu, reklam itp.

3. Skupienie skupienie nie polega na wyłączeniu komórki czy emaili. Większość ludzi nie rozumie słów Buffett czy Gatesa. Skupienie polega na skierowaniu całej energii w jednym kierunku. Zamiast wykonywać tysiące niepotrzebnych rzeczy, skieruj uwagę w jeden projekt, jedną firmę.

4. Zainwestuj w siebie kolejny błąd to czytanie wszystkie, na każdy temat. Ludziom się wydaje, że jak przeczytają 3 razy więcej książek od milionerów to będą multimilionerami. To tak nie działa! Musisz szukać rozwiązań, które aktualnie potrzebujesz. Może kupić wiedzę od innych ludzi, stworzyć mastermind lub eksperymentować. Ostatnia opcja jest najtrudniejsza i najdroższa.

5. Stawiaj sobie coraz większe i bardziej ambitne cele twoim celem życiowym jest droga, a nie wejście na szczyt. Świat dąży do chaosu i zniszczenia. Są jednak jednostki, które potrafią się rozwijać. Jednostki, które nigdy się nie cofają.

Komentarze