Wielkanocna paczka dla osób bezdomnych i potrzebujących, zakończona00:02:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Pierwsza Edycja Jaworznickiej WIELKANOCNEJ PACZKI DLA OSÓB BEZDOMNYCH I POTRZEBUJĄCYCH zakończona. Ubodzy i bezdomni, będą mogli poczuć, choć namiastkę świąt.

Kiedy my spędzamy Święta Wielkanocne z rodziną, przy suto zastawionym stole, im-ubogim i bezdomnym, często nie jest to dane. Dzięki akcji, której organizatorami są Monika Wróbel i Waldi Wloch najbardziej potrzebujący również mogą cieszyć się nadchodzącymi świętami.

Akcja zaczęła się 25 marca i trwała do 27 marca.

ZBIERALI:
- żywność o przedłużonym terminie ważności
- słodycze
- środki higieniczne
- maseczki, płyn do dezynfekcji.

Mieszkańcy naszego miasta bardzo chętnie brali udział w akcji, zebrano ogrom produktów, które zostaną przekazane potrzebującym w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek.

Zebraliśmy bardzo dużo produktów. Jesteśmy sami zaskoczeni dobrocią ludzi, że tak chętnie dzieli się swoimi zakupami i okazali dobro tym ludziom potrzebującym.- powiedziała pani Monika Wróbel.

Jak powiedziała nam pani Monika, sam pomysł na organizowanie takiej Wielkanocnej Paczki zrodził się już rok temu i na pewno będzie cyklicznie przez nich powtarzany.

Pomimo ciężkiego czasu związanego z epidemią koronawirusa, tych dwoje jaworznian nie zapomina o ubogich i potrzebujących i dzięki właśnie takiej akcji jak Wielkanocna Paczka na twarzach wielu osób pojawi się bezcenny uśmiech i radość.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl

Komentarze