Drinki z likierem jajecznym - ajerkoniakiem | Jak zrobić: Dutch Courage, Snowball, Nutty Summer00:07:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: mojbar-pl
Dziś Patryk Le Nart robi drinki z jajami! A to za sprawą dodatku pysznego likieru jajecznego, czyli ajerkoniaku, advocaata, czy eggnog. Sprawdźcie na blogu Mój Bar:
Jak zrobić domowy likier jajeczny? Advocaat, Eggnog, Ajerkoniak - https://www.mojbar.pl/advokaat-eggnog-ajerkoniak-czyli-jak-zrobic-likier-jajeczny-na-swieta/
Jak zrobić domowe amaretto - https://www.mojbar.pl/jak-zrobic-domowe-amaretto-przepis-krok-po-kroku-z-czym-polaczyc-w-drinkach/
Po co rozcieńczać drinki, czyli co woda robi z alkoholem - https://www.mojbar.pl/po-co-rozcienczac-drinki-czyli-co-woda-robi-z-alkoholem/

Co się pije na Wyspie Wielkanocnej? - https://www.mojbar.pl/drinki-na-wielkanoc/
oraz
Dutch Courage przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/dutch-courage-przepis-na-drink/
Nutty Summer Martini przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/nutty-summer-martini-przepis-na-drink/
Snowball przepis na drink - https://www.mojbar.pl/snowball-przepis-na-drink/
i inne drinki z likierem jajecznym:
Egg Custard Martini przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/egg-custard-martini-przepis-na-drink/
Jaded Lady przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/jaded-lady-przepis-na-drink/
Bessie & Jessie przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/bessie-jessie-przepis-na-drink/
Newport Codebreaker przepis na drink - https://www.mojbar.pl/newport-codebreaker-przepis-na-drink/
Ambrosiatini przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/ambrosiatini-przepis-na-drink/
Casablanca przepis na drinka - https://www.mojbar.pl/casablanca-przepis-na-drink/

Baza przepisów na drinki z wódką na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-wodka/
Baza przepisów na drinki z whisky na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-whisky/
Baza przepisów na drinki z rumem na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-rumu/
Baza przepisów na drinki z tequilą na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-tequili/
Baza przepisów na drinki z ginem na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-ginu/
Baza przepisów na drinki z winem musującym / szampanem na mojbar.pl:
https://www.mojbar.pl/drinki-z-szampanem/
Baza przepisów na drinki z wermutem na mojbar.pl: https://www.mojbar.pl/drinki-z-wermutu/

Jeśli czytacie opisy pod naszymi filmami, dajcie nam znać wpisując w komentarzu ale jaja!

__

Subskrybuj nasz kanał: https://goo.gl/qMfN7U

Jak nas znaleźć:
Blog: https://www.mojbar.pl
(a w nim największa baza przepisów, porad, ciekawostek i recenzji)
Instagram: https://www.instagram.com/mojbar.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/mojbarpl/

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów: https://msbis.com/

Kontakt: kontakt@mojbar.pl
__

#MójBar #ajerkoniak #likierjajeczny #drinkiwdomu #adwokat #przepisynadrinki #drinki #cocktail #PatrykLeNart
***

Mojbar.pl skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, którzy może nie chcą łączyć przyszłości zawodowej z pracą za barem, ale interesują się tematyką z nim związaną. Wszyscy, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę, znajdą tu przepisy na drinki, porady co do sposobu ich przygotowania, filmy instruktażowe i anegdotki ze świata alkoholi. Dzielimy się naszą wiedzą, bo chcemy by tworzenie i picie koktajli było dla Was taką przyjemnością, jaką dla nas jest od lat.

Komentarze