IZOLACJA W CAMPERVANIE ( chodzi o ocieplenie )00:23:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Kod rabatowy -10% na izolację i wygłuszenie: PodrozoVanie na stronie: https://www.bitmat.pl/
NOWA Księga Podróży -14 zł taniej - tylko do niedzieli: https://podrozovanie.pl/ksiega
Dołącz do Podróżovania - subskrybuj: http://bit.ly/2CtXGL1
Znajdź nas na Instagramie: https://www.instagram.com/podrozovanie/

Partnerem serii o budowie kampera jest firma Stanley. Nową linię bezprzewodowych elektronarzędzi, które pojawiają się w filmie możecie zobaczyć tutaj: http://bit.ly/Stanley_elektro

Co w dzisiejszym odcinku?
W ogromnym skrócie - pogoda się popsuła i nie wiele zrobiliśmy w naszym vanie. Na początku odcinka zobaczycie jak przygotowujemy warsztat i robimy miejsce na nasze nowe narzędzia marki Stanley (więcej o nich tutaj: http://bit.ly/Stanley_elektro )
Później czekamy aż stopnieje śnieg i poprawi się pogoda w Suchej Beskidzkiej. Gdy tak się dzieje i wychodzi słońce Łukasz zaczyna izolację kampera.
Na podłogę przyklei matę butylową Bitmat z warstwą aluminium, później zacznie oklejać ściany i sufit tą samą matą. W kolejnym odcinku położymy następne warstwy: piankę tłumiącą zwaną też gumową lub kauczukową oraz piankę polietylenową StP SPL, która zastąpi Alufox.
Niestety z uwagi na złą pogodą i czasochłonne rozwałkowywanie maty, w tym odcinku nie uda się dokończyć izolacji, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejny odcinek w najbliższą środę.
Jednocześnie dziękujemy firmie Bitmat.pl za fachowe doradztwo, pomoc oraz szybką wysyłkę materiałów do izolacji oraz wygłuszenia naszego campervana. Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z ich oferty na pianki i maty to użyjcie kodu rabatowego PODROZOVANIE, który odejmie 10% wartości zamówienia. Warto też skontaktować się z nimi osobiście, bo przy większych zamówieniach (jak np. nasze) można wynegocjować jeszcze jakiś extra rabat - info@bitmat.pl!

#BUDOWAKAMPERA #V20 #NiezawodnośćMaZnaczenie #MiaraProfesjonalisty #izolacja #wygłuszenie

Czy wiesz, że napisaliśmy i wydaliśmy samodzielnie książkę o naszych pierwszych miesiącach życia w vanie! Nazywa się Wielki wóz i jest to opowieść o marzeniach i nakazie do wymarszu, który usłyszeliśmy ponad trzy lata temu. Opisujemy w niej nasze początki van life - przygotowania do życia w vanie, budowę kampera oraz pierwsze pół roku podróży po Europie. Więcej tutaj: https://podrozovanie.pl/ksiazka/
Pozostałe nasze książki i produkty możesz zobaczyć w naszym sklepie: http://sklep.podrozovanie.pl/

Nasz sprzęt:
Panasonic LUMIX DMC-G80: http://bit.ly/32ByD5n
Canon G5X: http://bit.ly/32CNs7C
Dron: https://bit.ly/3lVI4F5
Mikrofon kierunkowy RODE: http://bit.ly/2T8hT2y
Krzesła Outwell: https://bit.ly/2GgfzCE
Mikrofony krawatowe: https://bit.ly/2IMNzrt
***
Muzyka w naszych filmach: http://bit.ly/38YX5RJ


PodróżoVanie przez
PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia w Londynie zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim cały czas po Europie. Van stał się ich jedynym domem Od początku przygody przejechali już ponad 60 tys. kilometrów, odwiedzili 32 państw i poznali setki wspaniałych ludzi.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

* * * *
KONTAKT:
mail: kontakt@podrozovanie.pl

Komentarze