Zobacz To, A Nie Wypijesz Już Kawy!00:10:43

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
W tym materiale pokażę Ci dlaczego przestałem pić kawę.
Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6
Moje produkty: https://www.adriankolodziej.pl/produkty-2/

1. Kofeina jest w wielu produktach: energetyki, cola, sesja, przedtreningówki itp.
2. Bardzo trudno jest rzucić kofeinę, gdy musisz jej użyć do pracy.
3. Kofeina niszczy sen, podnosi poziom stresu, niszczy żołądek.
4. Kofeina blokuje receptory odpowiedzialne za zmęczenie. Twoje ciało wie, kiedy jest zmęczone i daj Ci znać. Kofeina to blokuje. Następnie wydziela się adrenalina, kortyloz i dopamina. Co poprawia nastrój, podnosi ciśnienie. Jak piszesz raz na miesiąc lub raz tygodniu to nie jest problem. Problem zaczyna się, gdy piszesz kawę każdego dnia. Gdyż mózg wytwarza więcej receptorów wychwytujących kofeinę. Dlatego musisz pić więcej kawy. Gdy przestajesz pić kawę to twój mózg zaczyna szaleć.
5. Kofeina niszczy Twój potencjał. Musisz pić kawę, aby czuć się normalnie. Nie wspomnę o tym, że kortyzol w takiej dawce jest dla nas szkodliwy. Ciągle jesteś w stanie stresu.
6. Kofeina wpływa na zdrowie, motywację i energię. Gdy pijesz kawę pierwszy raz pracujesz na niesamowitych obrotach, bo twój mózg zalewa dopamina, adrenalina i kortyzol. Następnie mózg produkuje więcej receptorów. Przez co nie masz już doładowania.
7. Kofeina silnie uzależnia. Firma produkujące kofeinę zarabiają krocie. Jest silnie uzależniająca, tania w produkcji i daje fantastyczne zyski. Firmy starają się uzależnić nawet dzieci od kofeiny (dodając ją do słodyczy).
8. Dzieci mają ogromną motywację i energię bez kofeiny.

Komentarze