Australian Open. 'Tylko wielki tenisista mógł wygrać taki mecz jak Janowicz'00:04:32

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Gazeta.pl
Sport.pl prezentuje: Jerzy Janowicz awansował do 3. rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open pokonując po dramatycznym, pięciosetowym boju Hindusa Somdeva Devvarmana 3:2 (6:7 (10:12), 3:6, 6:1, 6:0, 7:5. - Niesamowite jak Jurek zareagował na to, że po dwóch przegranych setach znalazł się w niebezpieczeństwie odpadnięcia z turnieju. Wygrał 11 gemów z rzędu! Trzeciego seta do jednego, a czwartego do zera. I kiedy doszło do kryzysu w piątym secie nie zdekoncentrował się ani nie poddał, ale znów przełamał. W taki sposób wygrywają tylko najlepsi tenisiści! - komentuje redaktor naczelny 'Tenisklubu' Adam Romer. I dodaje, że zagraniczni komentatorzy są pod wielkim wrażeniem gry Polaka i spekulują upora się w 3. rundzie z Nicolasem Almagro. - Hiszpan to gracz z innej półki, ale nie ma się czego bać. Nie takich rywali Jurek pokonał podczas turnieju w Paryżu. Jak się nie uda, nic się nie stanie - mówi.

Film znajduje się w katalogu: Agnieszka Radwańska