Gruzja - Polska. Juskowiak: Słaba pierwsza połowa? [Sport.pl]00:03:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Sport.pl

Reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki kontynuuje dobrą passę w eliminacjach do Euro 2016. W piątek biało-czerwoni pokonali w Tbilisi Gruzję 4:0 i umocnili się na pozycji lidera grupy D. - Nie było to łatwe spotkanie. Od początku trudno nam się było przedostać pod pole karne Gruzinów i tych sytuacji zbyt dużo w pierwszej połowie nie stworzyliśmy. Ale na tym też polega mądrość tej drużyny, że jednocześnie nie dopuściła do niebezpieczeństwa pod własną bramką, a kiedy sytuacje przyszły w drugiej połowie, potrafiła je wykorzystać - mówi Andrzej Juskowiak, były reprezentant Polski. - Nie zgadzam się z tym, że w pierwszej połowie Polacy grali słabo. Czasem trzeba zaryzykować i wciągnąć rywala na swoją połowę, dać mu pograć piłką. Nie mamy jeszcze drużyny, która potrafiłaby totalnie kontrolować przebieg meczu - dodał.

Film znajduje się w katalogu: Sport