Dlaczego WYGRAMY ze Słowacją na EURO 2020?! Polska - Słowacja... to łatwe punkty, czy ciężki mecz?00:08:32

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Sponsorem kanału jest BETFAN - legalny polski bukmacher. Z kodem LANDRI600 wpisanym przy rejestracji otrzymujecie cashback do 600 zł oraz freebet 60 zł, po pierwszej wpłacie. Bonus przeznaczony dla widzów, którzy ukończyli 18. rok życia. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie BETFAN.

SKLEP https://landri.pl/
FOOTBALLTEAM https://footballteam.pl?partnerlandriyt

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, rozpoczną się już za kilka dni. Reprezentacja Polski znajduje się w grupie E, gdzie zmierzy się z Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją. Jest to ciężka grupa, jednak mamy spore szanse na awans. W tym filmie, przyjrzymy się bliżej Reprezentacji Słowacji, z którą zagramy pierwszy mecz? Wygramy zremisujemy czy niestety przegramy? Liczymy na to, że nasi kadrowicze z Robertem Lewandowskim na czele, pokażą na co ich stać i pewnie wygrają. 3 punkty na rozpoczęcie zmagać na EURO 2020, jest konieczne, jeśli chcemy myśleć o wyjściu z grupy!

Współpraca landri.biznes@gmail.com
INSTAGRAM https://bit.ly/2Jve5SW
GRUPA FB - https://bit.ly/2k4P73Z

#reprezentacjapolski #polska #euro2020

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/itp zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane na podstawie prawa cytatu w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia głównej części materiału.

BETFAN online zakłady bukmacherskie sp. z o. o. to legalny polski bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
więcej

Komentarze