Przygody polskich programistów PLC + Kurs Online o PLC00:48:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: iAutomatyka
Pełny Kurs SCL https://kursyautomatyki.pl/kurs/scl/

Cóż to za kurs?

Jest to dobrze przemyślany ciąg nagrań video, do którego po zapisie masz dożywotni dostęp. Zaczynamy od zagadnień podstawowych jak zapoznanie się ze sterownikami, instalacją i podstawowymi funkcjami programowania w języku SCL.

Wszystko po to, aby zacząć wspólnie z Tomaszem przechodzić dalszy proces programowania maszyn. To tak jakbyś zaglądał przez plecy dla eksperta, który omawia każdy swój krok. Dodatkowo otrzymasz wiele ćwiczeń (i rozwiązań) do samodzielnej pracy.

W czym programujemy?

TIA Portal - ściągamy darmowe demo wraz z wirtualnym sterownikiem PLC SIM, który symuluje działanie PLC S7 1200 lub S7 1500. Nie musisz więc posiadać fizycznego sterownika.

Factory IO - jest to wirtualna fabryka zainstalowana na Twoim PC, również darmowa w wersji demo. Nie będziemy Cię zanudzać zaznaczaniem checkboxów, tylko zabierzemy Cię do wirtualnego świata automatyki. Poczujesz się jak prawdziwy programista PLC. Naocznie będziesz widział, jak zachowuje się maszyna z każdą ewolucją Twojego programu PLC.

I to wszystko bez wychodzenia z domu. Rewelacja!

Co będziesz miał z tego kursu?

Zaoszczędzisz kilka lat nauki - co się dziwisz? Marcin i Tomek musieli zaprogramować setki sterowników, żeby powstał taki kurs. Ty dostajesz wszystko w pigułce, którą możesz otwierać wielokrotnie. I masz pewność, że uczą Cię wieloletni praktycy!

Będziesz więcej wart - na rynku pracy oczywiście. Wyobraź sobie, że na rozmowie o pracę, pytają Cię o PLC. Nie przerobiłeś kursu - nie odpowiadasz dobrze, dostajesz posadę za najniższą krajową, bo trzeba Cię przyuczyć. Masz kurs, imponujesz na spotkaniu, bo wiesz, o czym mówisz. Startujesz z wyższego pułapu! Proste jak język LAD!

Zaoszczędzisz ponad 3000 zł - alternatywa dla takiego kursu to szkolenie stacjonarne, koszt to ponad 3k + podróż + 5x nocleg + gastro na mieście.... Drogo! Szczerze wcale nie nauczysz się tam dużo więcej niż z kursu online.

Dożywotni dostęp do kursu - zapisując się raz, możesz kurs przerabiać tak długo, jak chcesz. Możesz do niego wracać wielokrotnie i odświeżać wiedzę. Nie wolno jednak dzielić się dostępem z innymi!

Potwierdzenie Twojej wiedzy - na końcu kursu będzie czekał na Ciebie test online, nie za łatwy, nie za trudny. Po jego zdaniu otrzymasz unikatowy imienny certyfikat online z QR kodem.

Bogatsze CV i profil na LinkedIn - certyfikatem będziesz mógł pochwalić się w swoich aplikacjach o pracę. Popularność i jakość naszych kursów jest już tak duża, że zostają one honorowane przez pracodawców.

Podsumujmy, co otrzymasz, zapisując się na kurs?

Ponad 90 lekcji video i ćwiczeń.
Ponad 30 ćwiczeń w TIA Portal i Factory IO.
Lekcje bonusowe.
Pliki do każdej lekcji projektu w TIA PORTAL do pobrania.
Specjalne kody rabatowe na zakup sterowników PLC Siemens i TIA PORTAL.
Instrukcję video, jak przejść kurs na darmowych wersjach TIA PORTAL i FACTORY IO
30 pytań testowych.
Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.
DOŻYWOTNI dostęp do materiałów video i kursu.
Bezpłatne dodatkowe lekcje w przyszłości.
Materiały do pobrania.
Możliwość wielokrotnego oglądania video.

Gwarantujemy satysfakcję w 100% lub zwrot kosztów w ciągu 14 dni.

Zapisz się już teraz: www.kursyautomatyki.pl/scl
więcej

Komentarze