Mówiono, że dzieciństwo w trasie zniszczyło im życie? Co dziś u nich słychać - The Kelly Family00:18:18

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: paularodak
Tematy odcinków możecie proponować tutaj: https://bit.ly/GrupaPrzyjaciółPauli
Polub mój profil na Facebooku: https://bit.ly/PaulaRodakFacebook
Śledź mnie na Instagramie: https://bit.ly/PaulaRodakInstagram

Subskrybuj kanał i koniecznie kliknij w dzwoneczek: https://bit.ly/SubskrybujKanałPauli
Dzięki temu będziesz otrzymywał powiadomienie o każdym, nowym filmie :)

Zobacz więcej moich filmów:
Piosenkarze PRL: https://bit.ly/Piosenkarze_PRL
Aktorzy PRL: https://bit.ly/Aktorzy_PRL

Posłuchaj odcinków w formie podcastów:
Spotify: http://bit.ly/PaulaRodakSpotify
Apple: http://bit.ly/PaulaRodakApple
Spreaker: http://bit.ly/PaulaRodakSP


Film poświęcony rodzinnemu zespołowi The Kelly Family

Kamera i montaż: Ja :)

Prawa do materiałów użytych w filmie należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)
Autorka kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane są w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

Filmy mają na celu upamiętnianie dokonań osób o których opowiadają. Opierają się na materiałach medialnych, których źródła podaje - nie wszystkie informacje podawane w materiałach są możliwe do weryfikacji.

#paularodak #thekellyfamily #kellykids

Źródła:
https://muzyka.interia.pl/artykuly/news-the-kelly-family-historia-slynnej-muzycznej-rodziny,nId,2433749https://kultura.onet.pl/muzyka/gatunki/pop/angelo-kelly-z-the-kelly-family-gwiazdorstwo-bywa-niezdrowe/dll6w5v?utm_sourcekultura.onet.pl_viasg_kultura&utm_mediumreferal&utm_campaignleo_automatic&srccucs&utm_v2https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Kelly_Familyhttps://kultura.onet.pl/kelly-familyhttps://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/barby-kelly-nie-zyje-czlonkini-the-kelly-family-miala-45-lat/s87yd04https://party.pl/newsy/jak-dzis-wygladaja-czlonkowie-the-kelly-family-najwieksza-kariere-robi-paddy-co-z-innymi-135428-r1/https://parenting.pl/teraz-maja-juz-wlasne-dzieci-co-robi-rodzenstwo-z-kelly-family/8https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27001720,the-kelly-family-zegna-barby-jeden-z-braci-dodal-wzruszajacy.htmlhttps://lifestyle.newseria.pl/wszystkie-newsy/patricia-kelly-nigdy-nie,p2040827283
więcej

Komentarze