IX Puchar Wędkarstwo Lucio Łowca 2021 / Wilcza wola00:55:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Jak co roku pierwszy weekend sierpnia spędzamy na Pucharze Wędkarstwo Lucio Łowca. Tym razem odbyła się IX edycja. Korona wirusy i obostrzenia generalnie uniemożliwiły przeprowadzenie pucharu w takim formacie jak pierwsze 7 edycji ale jak to się mówi co nas nie zabije to nas wzmocni. Tutaj z pomocą pojawili się chłopaki z aplikacji Fiske. Jest to aplikacja umożliwiająca przeprowadzenia zawodów wędkarskich online. I co ? Udało się :) W 9 Pucharze Łowca rywalizowało 43 zawodników z całej Polski. Zapraszam na relację filmową z wydarzenia. Jak zwykle możecie się spodziewać potężnej dawki humoru i klimatu panującego w obozie Łowca. Pamiętajcie zostawić łapkę w górę jak film się spodoba za co z góry dziękuję. Do zobaczenia nad wodą. Ryby, ryby, ryby.

Znajdziesz mnie:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Facebook grupa Obóz Łowcy: https://www.facebook.com/groups/lowca
Fanpage sklepu Łowca: https://www.facebook.com/lowcasklep/
Instagram: https://www.instagram.com/wedkowanie/
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Kontakt na stronie https://wedkarstwo.lucio.pl/
Snapchat: lucio.lowca

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo. Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o Puchar Wędkarstwo Lucio, w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

2020r. po 10 latach istnienia kanał przekracza próg 100 tys. subskrypcji
2018r. pierwszy Puchar Mini Łowca dla dzieci
2017r. powstaje koło wędkarskie Łowca
2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał Blog roku organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Komentarze