Jasiek Mela: Udowodnię, że ograniczenia nie istnieją - wideo z treningu [Plotek]00:00:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Plotek.pl
PAMIĘTAJ, ŻEBY NAS ZASUBSKRYBOWAĆ :) http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=WideoPlotekPl


"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Jasiek Mela: Udowodnię, że ograniczenia nie istnieją ! (wideo z treningu )


Jasiek Mela ma 26 lat, a już zdążył udowodnić parę razy światu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest najmłodszym zdobywcą dwóch biegunów podczas jednego roku i jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym który takiego wyczynu dokonał. Na co dzień działa w fundacji Poza Horyzonty, którą założył. Wciąż podróżuje, zdobywa szczyty i podejmuje kolejne wyzwania. Następne właśnie przed nim, bo to właśnie Jaśka będziecie oglądać w już w piątek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Udział w programie traktuje jako wyzwanie i już zapowiedział, że połowę swojej gaży przeznaczy na pomoc podopiecznym swojej fundacji.

"W piątek pokażę że ograniczenia nie istnieją !" - mówi nam Jasiek Mela, który będzie tańczył z Magdą Soszyńską.

"Najważniejsze w tańcu jest praca głowy, naturalność, miękkość i gibkość, której się na początku nie ma. Całość musi wyglądać estetycznie, lekko, dlatego trenujemy na tyle mocno aby każdy ruch, który mamy wykonać stał się naturalny" - mówi o przygotowaniach Jasiek i dodaje: "Już widzę efekty, i wiem, że tańce latynoamerykańskie będą podobać mi się bardziej. Te kocie ruchy, praca bioder, na początku wydawało mi się to bardzo niemęskie, ale teraz tak się wkręciłem, że próbuję je wkładać tam gdzie nie powinienem, np. w tańce standardowe, które również już pomału trenujemy".

Jasiek Mela i Magda Soszyńska w piątek zatańczą cha- chę do przeboju Boney M. "Sunny".

Film znajduje się w katalogu: Rozrywka


więcej

Komentarze