Cechy Przedsiębiorcy- przedsiębiorczość i wyniki w biznesie (mocne wskazówki, udowodnione naukowo)00:13:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Rafal_Szrajnert
Platforma z kursami https://bit.ly/326R4PK
Zapisz się na MOJĄ LISTĘ EMAIL https://bit.ly/3fs22pi
SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/YoutubeRafal
Jeżeli film Ci się podoba - daj kciuk w górę.
Subskrybuj kanał jeżeli chcesz oglądać więcej filmów takich jak ten. Pełny wpis: https://www.rafalszrajnert.pl/7-zasad-mlodych-przedsiebiorcow/

Jeśli podobają Ci się moje filmy i chcesz więcej to subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCp3v4HZdCe_U1TBdjtrPnVQ?sub_confirmation1

Instagram: https://www.instagram.com/rafalszrajnert/
Facebook prywatny: https://www.facebook.com/rafalszrajnert
Facebook firmowy: https://www.facebook.com/rafalszrajnertcoaching/


Istnieje szereg cech, na podstawie których można wstępnie stwierdzić, czy dana osoba ma szansę, by sprawnie prowadzić własną działalność gospodarczą czy też powinna wystrzegać się tego rodzaju inicjatyw. Jakie są więc cechy dobrego przedsiębiorcy?


Jakie są cechy dobrego przedsiębiorcy?


Oczywiście nie ma jednego określonego zestawu cech, który niezależnie od innych czynników zagwarantuje odniesienie sukcesu. Można się tu jednak pokusić o wyszczególnienie tych, które z pewnością przydadzą się przy prowadzeniu własnej firmy.


Własna firma to najczęściej dobry pomysł na karierę zawodową. Co jednak sprawia, że niektórzy przedsiębiorcy potrafią utrzymać się na rynku i dobrze prosperować, nawet jeśli koniunktura nie jest sprzyjająca, a inni są zmuszeni do zamknięcia biznesu zanim zdoła się on rozkręcić? Łut szczęścia, zaplecze finansowe, znajomość branży - oczywiście, ale nie tylko. Może się też zdarzyć, że ktoś jest po prostu urodzonym przedsiębiorcą.

Sam pomysł założenia własnej działalności to nie wszystko. Możemy bowiem być zdeterminowani do rzucenia pracy na etacie, wiedzieć, czym możemy się zajmować na własny rachunek, ale mimo wszystko zupełnie nie sprawdzić się w roli przedsiębiorcy.

Komentarze