VLOGMODELINKA : Jakimi ulicami pojadą kolarze w Chełmie?00:07:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Modelinka
#Tour de Pologne #wyścig #trasa #Chełm
Chełmska Trasa Tour De Pologne.
jakimi ulicami pojadą kolarze w Chełmie

Kolarze wjadą do naszego miasta ulicą Zawadówka, a następnie, przejeżdżając przez rondo im. R. Dmowskiego, będą ścigać się ul. Rejowiecką. Kolejnym etapem ich zmagań będzie wiadukt oraz ul. Lubelska, którą dojadą do placu Łuczkowskiego, gdzie rozpocznie się pętla.

Następnie zawodnicy przejadą ulicami Lubelską i Hrubieszowską do ronda im. H. Lewczuka ps.Młot - nieopodal Komendy Policji - i zjadą w dół na aleję I Armii Wojska Polskiego. Przejadą najpierw jedną stroną jezdni, a następnie - w przeciwnym kierunku - drugą i ponownie, przez rondo im. Marii i Lecha Kaczyńskich, wjadą na rondo im. H. Lewczuka ps. Młot.

Dalej popędzą w stronę Chełmskiego Domu Kultury i przez ul. Stephensona oraz Pl. Niepodległości wjadą na ul. Szwoleżerów. Tym traktem dojadą aż do budynku chełmskiej cerkwi, gdzie skręcą w ul. Kopernika, a następnie w ul. Mickiewicza. Przy Szkole Podstawowej nr 2 pojadą w stronę ul. Obłońskiej i ponownie - przez rondo koło Mrówki oraz zjazdem z wiaduktu - dotrą na rondo im. Jana Pawła II przy Kamenie.

Tam rozpocznie się ostatnia prosta przed finiszem pierwszego etapu Tour de Pologne. Zawodnicy będą walczyć o zwycięstwo ścigając się ul. Lubelską, pod górę w stronę pl. Łuczkowskiego i wyżej, nieopodal schodów do chełmskiej Bazyliki NNMP, zakończą swoje zmagania.

Komentarze