Jak Odzyskać Niepodległość Audiobook 1/200:45:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: stopbezprawiu
Szanowni Państwo prezentuje wam jeden z sześciu rozdziałów mojej autorskiej publikacji pt Jak Odzyskać Niepodległość
Książka jest spisem moich przemyśleń jako działacza anty globalistycznego, działacza politycznego.
Pół roku zastanawiałem się nad tym czy nie zapisać choć ułamka swojej wiedzy i przemyśleń na papier tak by Państwo mogli zrozumieć moje spojrzenie na obecną sytuację oraz by Państwo mogli bliżej poznać moje poglądy polityczne.
W Książce znajdą Państwo mój pomysł na nowy system dla odbitej i uratowanej Rzeczpospolitej, a może powinienem napisać Królestwa Rzeczpospolitej Polskiej?
Zanim jednak ustrój zostanie zmieniony trzeba tą niepodległość odbić i wyrwać nasze ziemie z rąk szubrawców, zbrodniarzy, eskimosów i wielu wielu innych śmiertelnie niebezpiecznych zagranicznych wpływów.
Czy mamy szanse wybić się na niepodległość po przegranych dwóch wojnach 1939 i 1989? Reszty dowiedzą się Państwo kupując moją autorską publikację.
Niestety nie stać mnie na wydanie książki w formie fizycznej, dlatego proszę Państwa o wsparcie mnie poprzez portal zrzutka.pl
Link do wpłat:
https://zrzutka.pl/vuf32g
Każda złotówka się liczy, jeżeli jednak nie uda się zebrać pieniędzy na wydanie książki, wszystkie fundusze zostaną zwrócone tak by Państwo otrzymali swoje pieniądze.
Jeżeli jednak kupią Państwo książkę w formie PDF bądź w niedługim czasie wersję audio, pieniądze zostaną z tych wersji przeznaczone na rozwój kanału YouTube min potrzebujemy kamery, green screena, softboxów.
Ile Kosztuje książka?
Przedsprzedaż wersji fizycznej wynosi 35 zł wliczona jest w to wysyłka.
Wersja PDF kosztuje 20 zł
Audiobook będzie dostępny już niebawem i jego cena będzie wynosiła 10 zł
Lektorem jestem ja sam we własnej osobie, wszystko tworzę sam bez pomocy osób trzecich zaczynając od oprawy graficznej po nagrywanie wokalu w domowym zaciszu i poprawianie jego jakości.
Jeżeli napotkają Państwo na jakieś moje pomniejsze błędy proszę o napisanie mi ich, w wersji do sprzedaży te błędy zostaną wycięte.
Jestem tylko człowiekiem i mogę coś po prostu przeoczyć :)

Jeżeli chcesz pobrać film proszę skontaktuj się ze mną by ustalić szczegóły, pobieranie bez zgody autora jest zabronione.
Mateusz Dziewięcki- Jak Odzyskać Niepodległość
Autor: Mateusz Dziewięcki
Wokal: Mateusz Dziewięcki
Grafika: Mateusz Dziewięcki

www.stopbezprawiu.com

Grupa Facebookowa
https://www.facebook.com/groups/632812057668413

Kontakt: stopbezprawiu@interia.pl

Muzyka która została użyta w audiobooku jest dostępna za darmo do użytków komerycjnych
Link do autora:
Black to the Night (1000 Ways Mix) by SackJo22 (c) copyright 2019 Licensed under a Creative Commons Attribution (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/SackJo22/60660 Ft: Scomber

Komentarze