Majo GLC - Gorsze Lepsze Chwile00:04:18

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: siemankomln
http://rapwpolsce.eu
https://facebook.com/RapwPolsce

Prezentujemy dzisiaj najnowszą produkcję od "Majo", zatytułowaną "Gorsze Lepsze Chwile" (Ep). Raper pochodzi z Kraśnika Woj. Lubelskie, rapem czynnnie zajmuje się od Lipca 2011 r. Na solowym albumie młodego Mc znalazło się 5 utworów, które zawierają mocny przekaz związany z doznaniami rapera, otaczającym światem i najważniejszymi wartościomi. Materiał powinien przypaść do gustu wszystkim fanom rapu.

Kilka słów od artysty...

Siemanko, z góry dzięki, że przeglądasz właśnie teraz tego newsa, słuchasz któregoś utworu albo po prostu lajkujesz czy subskrybujesz mój kanał/strone. Cały album powstawał na przełomie 3 miesięcy, stosunkowo myśląc o pięciu kawałkach wydaje się to spory okres czasu, jednak na zrealizowanie materiału złożyły się czynniki min. takie jak zgromadzenie odpowiednich bitów co nie jest sprawą prostą gdy nie posiada się producenta, napisanie odpowiednich tekstów, choć to nie był problem oraz wymiana sprzętu, a raczej okres oczekiwania na niego. Moja przygoda z rapem zaczęła sie w lipcu roku ubiegłego (2011). Początkowo twożyłem pod pseudonimem "ProXy", a kawałki były godne śmiechu, dlatego wiekszość z nich została uznana za prywatną. Po wielu treningach nad "flow" mówiąc bardzo ogólnie zdecydowałem się zabłysnąć na nowo tworząc te utwory. Wiedz, że słuchając i polecając moje kawałki robisz dużo, a dla mnie znaczy to wiele. Mam nadzieje, że ta praca, wysiłek włożony w jak najlepszą jakość pod każdym względem tej "mini" płyty sprawi, iż przypadną wam do gustu. Pozdrawiam Mateusz Maj "Majo".

( W tym miejscu załączam link do któregoś z utworu, polecam "gorsze lepsze chwile" - http://www.youtube.com/watch?v=GV6J2vlqr6k )

Album Gorsze Lepsze Chwile można pobrać za pośrednictwem portalu - http://freeraphhnu.blogspot.com/

Link - http://freeraphhnu.blogspot.com/2012/08/majo-gorsze-lepsze-chwile-2012.html

Tracklista :

1. Majo - Historia ukryta w rymach
2. Majo - Gorsze Lepsze Chwile
3. Majo - Co się teraz dzieje
4. Majo - Tak Wiem
5. Majo - W pogoni za życiem

Patronat :

- www.rapwpolsce.eu
- www.rapportal.pl
- www.hiphopnieumarl.pl
- www.rapstrefa.pl
- www.redmusic.pl
- www.freeraphhnu.blogspot.com
- www.ulicznipoeci.pl
- www.rapziom.pl
- www.clubparty.com.pl
- www.bicik.pl

Utwory / najnowsze informacje / kontakt :

www.facebook.pl/MateProXy
www.youtube.com/ProXyVideo1

Komentarze