Prosty chleb pszenny na drożdżach00:05:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SlodkiBlog
Przepis na łatwy, codzienny chleb pszenny na drożdżach.
Pełny przepis znajdziesz na moim blogu:
https://slodkiblog.pl/prosty-chleb-pszenny-na-drozdzach

Do zrobienia chleba wykorzystałam mikser planetarny z serii Classica marki Ariete ( https://www.ariete.pl/miksery/860-mikser-planetarny-1588.html)

Ręczne wyrabianie ciasta jest zadaniem pracochłonnym i wymaga sporej wprawy, za to mikser jest w stanie zrobić to praktycznie samodzielnie, a nasza rola kończy się na dodaniu składników do misy. Najważniejsze cechy miksera:
- moc urządzenia - Urządzenie zostało wyposażone w silnik o wysokiej mocy maksymalnej wynoszącej 2400 W, który idealnie sprawdzi się podczas najcięższych zadań.
pojemność misy - Metalowa misa o pojemności 5,5 l wraz z zestawem 3 końcówek sprawi, że za jednym razem z łatwością przygotujesz dużą porcję ciasta lub ubitych białek czy śmietany
- praca pulsacyjna - Robot został wyposażony w funkcję pracy pulsacyjnej, system powolnego startu i rozwija prędkość w zakresie od 30 do 172 obrotów na minutę
- mieszanie - Końcówka do mieszania jest precyzyjnie spasowana z metalową misą, dzięki czemu z łatwością można wymieszać zarówno duże jak i małe porcje delikatnego ciasta.
- zagniatanie - Specjalny hak do zagniatania gęstych ciast oraz wysoka, maksymalna moc silnika pozwalają na przygotowanie ciasta bez żadnego wysiłku.

#chleb #przepis #chlebnadrożdżach
więcej

Komentarze