Drzewo na ul. Moniuszki zostanie wycięte, wystarczyło 20 minut. Dziękujemy MZDiM00:00:30

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Miejski Zarząd Dróg i Mostów już 20 minut po naszej wczorajszej publikacji podał do informacji publicznej, że rozpoczął procedury w sprawie wycięcia drzewa przy ulicy Moniuszki. Cieszymy się i dziękujemy za tak szybką reakcje ze strony służb miejskich.

Wczoraj tj. 4.11 opublikowaliśmy na naszym portalu interwencje, z jaką zgłosił się jeden z mieszkańców Pszczelnika, a dotyczyła ona niebezpiecznie wychylającego się drzewa w stronę jezdni.

Reakcja MZDiMu była błyskawiczna, już 20 minut po naszej publikacji podali do wiadomości publicznej, że rozpoczynają procedury związane z wycinką drzew. Cieszymy się, że służby miejskie obserwują nasz portal i wysłuchują głosu mieszkańców, którym staramy się być. Dziękujemy za wasze starania i prace.

Za nim jednak dojdzie do wycięcia tego drzewostanu, zarządca drogi musi wystąpić o zgodę na wycinkę do organu nadrzędnego i gdy takie pozwolenie zostanie uzyskane, dopiero wówczas będzie można drzewo usunąć. Oczywiście zarządca zobligowany jest do posadzenia nowych, zastępczych drzew.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

Komentarze