Najstarsza Cywilizacja na Ziemi. Bakaratinianie00:42:09

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LukaszKulak
Wiadomo, że starożytne cywilizacje powstały w wyniku odziedziczenia wiedzy od wcześniej istniejących tzw. kosmicznych cywilizacji. Dziś istnieje bardzo mało bezpośrednich wzmianek na temat tych dawnych potęg, ale... są źródła wiarygodne, które dają wgląd, jak wyglądał świat nawet przed milionem lat.
Trzeba tylko przełamać swoje ograniczenia percepcyjne. Pomyślmy co by było, gdyby jakaś pozaziemska cywilizacja, która brała udział w krzewieniu życia na Ziemi zabrała wybranego przez siebie człowieka i przekazała choć fragment (autentyczny) prawdziwej historii naszej planety oraz cywilizacji? Wiemy, że życie inteligentne w Kosmosie istnieje, nie jest to więc scenariusz Sci-fi.
Okazuje się, że podobne relacje są dostępne. W tej audycji zaprezentuję taką właśnie historię, które nie może być zwykłym wymysłem osoby zabranej przez Obcych. Będzie ona oparta na książce Misja autorstwa Michela Desmarqueta przetłumaczona przez polskiego naukowca dr Tomasza Chałko.

Blog: lukaszkulak92.wordpress.com
E-mail: lukaszkulak92@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/ZatajonaPrawda

Jeżeli chcesz wesprzeć mnie finansowo możesz przelać określoną przez Ciebie kwotę na poniższy rachunek bankowy (z dopiskiem DAROWIZNA):
Konto bankowe: 65 1050 1793 1000 0092 5955 9566 (ING BANK ŚLĄSKI)

Komentarze