Giełdy zarumieniły się ze wstydu. Tak walnęło 00:28:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
#18 Spółki czy spod lady?
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy POD KOREK na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek

Gorączka opanowała giełdy na całym świecie. Ropa tanieje, ale to wcale nie znaczy, że zapłacimy mniej za paliwo podczas tankowania. Koronawirus staje się coraz bardziej realnym zagrożeniem, a gwałtowna korekta spadkowa na globalnych rynkach już niedługo może zamienić się w odwrócenie trendu. Chociaż nie na WIG20, który znów przespał hossę, za to chętnie bierze udział w spadkach.. Co robić, jak żyć w tych trudnych, ale ciekawych czasach? O tym w 18. odcinku Spółki czy spod lady.
#giełda #ropa #koronawirus

Spółki czy spod lady, czyli cotygodniowy program o tym, co godnego uwagi wydarzyło się na rynkach finansowych. Dawid Augustyn i Darek Dziduch prowadzą również wspólnie z widzami jedyny w swoim rodzaju Portfel Nieudacznika, do którego regularnie dodajemy spółkę lub inny instrument.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Komentarze