Carmell - Miłość 2. 000:00:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: CarmellOfficial
Słowa: Carmell
Muzyka: Carmell / Tomasz Łabanowski
Produkcja, mix i mastering: Tomasz Łabanowski

Kamera/zdjęcia w studio: Patryk Sadło
Montaż: Carmell

Ogromne podziękowania dla Kuby Kapały za wsparcie przy montażu oraz dla Pawła Ślusarczyka ze studia nagraniowego Bring The Noize! www.bringthenoize.pl
Dziękuję również Adrianowi Łabanowskiemu i Marii Sadowskiej za gościnę w studio.

www.carmell.world
Instagram: carmell_official

***
Miłość 2.0 to klimatyczna ballada okraszona tylko dźwiękami gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Klimatyczne dźwięki wprowadzają w świąteczny nastrój, niosąc jednocześnie ukojenie w szaleństwie świątecznych przygotowań.

Tekst opowiada o Miłości, której wszyscy pragniemy i potrzebujemy. Miłości, którą również również sami możemy sobie dać!

Święta to czas kiedy dużo łatwiej otwieramy nasze serca na Miłość, kiedy zdejmujemy pancerz misternie utkany przez poprzedzający rok i pozwalamy sobie czuć to czego wcześniej nie chcieliśmy lub nie mogliśmy czuć. To taki moment w roku kiedy w końcu możemy wyhamować, poczuć siebie, zwrócić się do wnętrza, a w nim posłuchać swojego Serca. A pole magnetyczna naszego serca może być nawet 5 000 razy silniejsze niż pole naszego mózgu! To tu możemy znaleźć odpowiedź na wszystkie nasze pytania. To tu może wydarzyć się wszystko...

Z życzeniami Wesołych Świąt przedstawiam utwór Miłość 2.0 oraz życzę by pod choinką znalazła się obok prezentów także Miłość!

Komentarze