E36 i kebab homeopatia? ogień na tłoki! - błoto i krawężniki było git00:14:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ral5408
No w końcu ,już myślałem że zapomniałem jak się jeździ . Przez chwile nawet tak sobie pomyślałem. Po przejechaniu pierwszych metrów czuć że szpera to dobry przyjaciel.Trening w błocie ,bardzo słaba przyczepność choć prędkości nie były duże, można było wywalić dzwona o krawężni czy słup .
Myślałem o tym śniegu ale jak bym na niego czekał to bym się nie doczekał :) Szutrówki się przydały od Radzia choć już zdarte.

Ujęcia z drona to zasługa Kuby który powoli rozkręca swoje hobby by przy okazji na tym zarobić: https://instagram.com/na_wysokim_poziomie?utm_mediumcopy_linkRemix z kanału : https://www.youtube.com/channel/UCwi4cpbdkeuyYD8lDo3Z6qA
I jego pare słów na temat Gipsy Rapera i nie tylko.Nie moge znaleźć kanału Fokume by wstawić link.
A few words about this remix and Gipsy Rapper:
As you can see or feel, behind the humor of this remix lies a sadness. that of a young boy who lives in poverty and has almost no chance to realize his dreams and practice his passion is music.
this remix is for him, so he could hear his voice as if he was in the recording studio, so it can dream too and people are realizing that it has artistic potential by that it makes us dream.
Moreover I let online the video although it was claimed by his Network and the entire monetization going on his account

As a thought to all children of the world who do not have access to all the good things that seem trivial to us

Moje social i sklep:
Insta
https://www.instagram.com/dokurviator_panewa/?hlpl
FEJS
https://pl-pl.facebook.com/dokurviator%20/

Komentarze