Spektakularny wypadek, latający Seat #Film Widza #24900:00:21

    zwiń opis video pokaż opis video
    Dodał: Polscy_Kierowcy
    Do spektakularnego dachowania pojazdu marki Seat doszło dzisiaj na trasie Strzelin-Wrocław. (Zdjęcia w komentarzu)
    O godzinie 14:51 na drodze wojewódzkiej numer 395 pomiędzy Borkiem Strzelińskim i Michałowicami kierujący pojazdem osobowym marki Renault chciał rozpocząć manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Następnie zjechał częściowo na lewy pas. W tym samym czasie manewr wyprzedzania wykonywał już pojazd osobowy marki Seat. Kierowca Seata chcąc uniknąć zderzenia z Renault odbił gwałtownie w lewo łapiąc pobocze i tracąc panowanie nad swoim pojazdem wpadł do rowu. Tam niestety doszło do groźnego dachowania pojazdu, które można zobaczyć na filmie video.
    Mimo poważnie wyglądającego dachowania kierujący tym pojazdem nie odniósł poważnych obrażeń. Patrząc na video i zdjęcia wraku kierowca może mówić o dużym szczęściu.

    Zapraszam na stronę https://www.polscy-kierowcy.pl
    Instagramhttps://www.instagram.com/pk_matan/
    Facebookhttps://www.facebook.com/polscykierowcyy/
    Subskrybujhttps://goo.gl/0QLSZt
    Wszystkie Odcinki https://www.youtube.com/playlist?listPLp7dVrpYO66fepVy2R7COl6uC7UeIe_fa

    Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim ostrożnym!

    Seria ma na celu przedstawienie scen: Zachowanie Kierowców na drodze, stłuczki, wypadki oraz kolizję wszystko co tu zobaczysz będzie działo się w Polsce, dzięki nagraniom przez wideorejestratory, telefony, kamery.

    Obejrzyj wcześniejszy film: https://www.youtube.com/playlist?playnext1&listUUPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw&index1
    Materiały, które wykorzystałem w kompilacji pochodzą z YouTube za zgodą autora.

    Komentarze

    • avatar

      anonim  

      plusy za piekny opis odpowiedz

    • avatar

      anonim  

      Został odbity (w tył dostał), gdyby zjechał na jego lewe pobocze, to wylądowałby po drugiej stronie. odpowiedz

    • avatar

      anonim  

      2 sie wyprzedzali wwidac dalej. odpowiedz

    • avatar

      Artur_Dyskopata  

      Co go tak ściągło? odpowiedz