5 oznak niedoboru witaminy D, których nie należy ignorować00:04:49

zwiń opis video pokaż opis video
Odwiedź nas na blogu: https://projektnatura24.pl

Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
#zdrowie #projektnatura #projektnatura24 #domowesposoby #domowelekarstwa #PN24 #Naturalnaapteka
++++++++
Co już wiesz o witaminie D? Zauważyłeś jak często wspominamy o niej na naszym kanale? Najważniejsze jednak pytanie to, czy znasz konsekwencje jej niedoborów? W dzisiejszym filmie opowiem Państwu aż o 5 oznakach braków witaminy D w organizmie oraz podam wskazówki, jak im zapobiegać.

Warto wiedzieć, że tak naprawdę niedobory witaminy D są czymś normalnym. Szacuje się, że aż około miliarda ludzi na świecie ma niski poziom tej witaminy we krwi. Pierwiastek ten jest jednak organizmowi absolutnie niezbędny i pełni kluczowe funkcje umożliwiające utrzymanie dobrego zdrowia. Kiedy natomiast poziom witaminy D w organizmie jest zbyt niski, nasz inteligentny organizm wyśle nam szereg sygnałów, a wśród nich:

Problemy ze snem
Braki witaminy D są często związane z trudnościami w zasypianiu, zaburzeniami snu takimi jak bezsenność, bezdech senny czy samą jakością odpoczynku czego konsekwencją jest chroniczne zmęczenie, które kiedy staje się coraz bardziej długotrwałe, znacznie pogarsza jakość życia!


CIĄG DALSZY NA FILMIE...
++++++++
Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze