Dziwne opuszczone gospodarstwo z ciekawym znaleziskiem | Urban Exploration | Wietrzyk studio00:26:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Wietrzyk_Studio
To dziwne opuszczone gospodarstwo leży praktycznie na uboczu. Było to bardzo mroczne i tajemnicze miejsce z bardzo ciekawym znaleziskiem. Które udało mi się odkryć całkowicie przypadkiem już w samym opuszczonym domu. To takie opuszczone miejsca a bardziej konkretnie opuszczone domy do których wchodząc naprawdę można sądzić, że jest nawiedzone. Wiem, że coś było nie tak z tym domem. Czuć było złą energie i mrok tego miejsca. Duchy czy inne ustrojstwo. Coś tam na pewno było. Co? Nie wiem. Sporo a wręcz mnóstwo przedmiotów i pamiątek po właścicielach walających się po całym domu. Niestety już same pamiątki i wyposażenie nie były zachowane doskonale czas zrobił swoje. Co ciekawe wieś obok jest powiązana z bardzo ciekawą straszną historią. Którą przedstawię wam na filmie...
Ta eksploracja i wyprawa pozostanie mi na długo w pamięci...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook: https://facebook.com/WietrzykStudio
Instagram: https://instagram.com/wietrzyk_studio
TikTok: https://tiktok.com/@wietrzyk_studio
Kontakt: wietrzyk.studio@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Urban Exploration w skrócie Urbex jest zajęciem niebezpiecznym, film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń.
Podczas eksploracji kieruję się zasadą Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp, nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom.

#wietrzykstudio #urbex #opuszczonedomy

Komentarze