GOLEC UORKIESTRA / BITWA NA GŁOSY - Casting00:00:23

zwiń opis video pokaż opis video
MILÓWKA 12.02.2011.godz 10:00 Kino Tęcza.
Z A P R A S Z A M Y !!!

W TVP trwają przygotowania do nowego widowiska muzycznego "Bitwa Na Głosy". Na żywo rywalizują w nim gwiazdy polskiej estrady wspierane przez zespoły złożone z mieszkańców ich rodzinnych stron. Podbeskidzie będą reprezentowali bracia Golec, którzy wszystkich zainteresowanych wspólnym śpiewaniem zapraszają na casting.

Do pojedynku staną gwiazdy estrady wraz ze specjalnie dobranymi zespołami młodych wykonawców. Największe muzyczne osobowości poprowadzą do zwycięstwa nieodkryte jeszcze talenty wokalne ze swoich regionów. Jak zapowiadają twórcy programu, "Bitwa Na Głosy", to przede wszystkim zaskakujące i spektakularne wykonania polskich i światowych przebojów pod wodzą znamienitych gwiazd. Będzie to największa produkcja telewizyjnej Dwójki w wiosennej ramówce.

Pomysł na "Bitwę Na Głosy" jest prosty. Osiem gwiazd polskiej estrady wraca do swoich rodzinnych miejscowości, by znaleźć ciekawych i utalentowanych członków zespołów wokalnych. Amatorzy przejdą intensywny kurs śpiewania oraz będą mieli niepowtarzalną okazję pracować ze sztabem specjalistów nad swoimi umiejętnościami wokalnymi, scenicznym wizerunkiem, poruszającą interpretacją oraz choreografią.

"Bitwę Na Głosy" będzie śledzić troje komentatorów, czyli cenionych osobowości świata telewizji i rozrywki oraz publiczność przed telewizorami. W każdym odcinku jeden z zespołów zostanie wyeliminowany z gry w drodze sms-owego głosowania widzów. W odcinku finałowym dwie ekipy pod wodzą gwiazd będą rywalizowały o nagrodę główną, jaką jest niezwykły prezent przeznaczony dla mieszkańców miejscowości, z której pochodzi zwycięzca.

W castingu do programu mogą wziąć udział osoby, które mieszkają lub w inny sposób są związane z jedną z niżej wymienionych miejscowości:
Cieszyn - Halinka Mlynkowa (9 lutego)
Milówka i okolice (Żywiecczyzna) - Łukasz Golec, Paweł Golec (12 lutego)
Lublin - Krzysztof Cugowski (casting 16 lutego)
Zielona Góra - Urszula Dudziak (20 lutego)
Łódź - Michał Wiśniewski (drużyna wybrana)
Warszawa - Natasza Urbańska (drużyna wybrana)
Katowice - Piotr Kupicha (drużyna wybrana)
Gdynia - Maciej Miecznikowski (drużyna wybrana)

W Milówce casting do programu „Bitwa Na Głosy" odbędzie się 12 lutego o godz.10.00 w kinie "Tęcza". Na casting trzeba przygotować dwie lub trzy piosenki, które należy wykonać a cappella, w języku polskim i angielskim. Pierwszeństwo w przesłuchaniach mają osoby, które wcześniej zarejestrują się na stronie www.bitwanaglosy.tvp.pl/casting i wypełnią odpowiedni formularz.

- Na casting zapraszamy wszystkich mieszkańców okolicy: od Bielska-Białej po Zwardoń aż po Koniaków i Suchą Beskidzką - powiedział naszemu portalowi Paweł Golec. - Jeśli wygramy, pieniądze przeznaczymy na pomoc mieszkańcom Milówki, którzy stracili swoje domy i gospodarstwa wskutek osuwisk we wrześniu 2010 roku.

Więcej informacji:

http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/bitwa-na-glosy
CLASH OF THE CHOIRS, BATTLE OF THE CHOIRS

Komentarze